Strona główna Kronika kryminalna Rekordzistka za kółkiem z 3 promilami

Rekordzistka za kółkiem z 3 promilami

1284
0
PODZIEL SIĘ

Dla policji to był pracowity tydzień. W kronice kryminalnej w oczy rzucają się dwie kategorie zdarzeń – pijane za kierownicą oraz zatrzymania osób poszukiwanych.

9 lipca w Ćmiszewie Rybnowskim w ręce drogówki wpadła mieszkanka gminy Rybno, która prowadziła Fiata Punto nie posiadając do tego uprawnień, do tego mając 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Dzień później 50-letnia kobieta kierująca Toyotą Avensis zjechała z jezdni i uderzyła w betonowy przepust znajdujący się przy posesji. Po sprawdzeniu okazało się, że ma ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Ona także została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie.

Fantazją na drodze wykazała się z kolei 29-letnia mieszkanka Skierniewic, która straciła na trzy miesiące prawo jazdy po tym, jak jechała w obszarze zabudowanym z prędkością 116 km/h. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

13 lipca w Witoldowie policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Dwa dni później w Kaskach zatrzymano 32–letniego mieszkańca gminy Teresin, który także był poszukiwany nakazem doprowadzenia do zakładu karnego.

sochaczew.pl