Raport większości

Jakby mało działo się w polityce, to na dokładkę środowiska LGBT też nie próżnują. Jeśli ktoś nie wie, co to środowiska LGBT, to wystarczy prześledzić konstrukcję roweru i już wiadomo. Oczywiście mam na myśli łańcuch…

W ostatnią niedzielę homoseksualiści urządzili paradę w Częstochowie. Oczywiście pojawiały się klasyczne hasła, żądania równości, swobód obyczajowych i różnych dewiacji, o których nawet nie warto wspominać.

Jak łatwo się domyśleć, miejsce i czas marszu nie zostały wybrane przypadkowo. Chodzi o wywołanie reakcji społecznych, które następnie można by wykorzystać w pokazywaniu Polski jako kraju homofobicznego i zacofanego.

Staram się zrozumieć motywy uczestników marszu i wydaje mi się, że część z nich naprawdę sądzi, że mniejszości seksualne są prześladowane. Tymczasem tak nie jest. Odwrotnie. W ostatnich latach to środowiska LGBT prowadzą nachalne kampanie, mając wsparcie środowisk politycznych i samorządowych.

Tak naprawdę trzeba na poważnie zacząć myśleć o obronie praw większości, ponieważ dziś w każdej chwili można zostać postawionym przed sądem za nieprzychylne opinie o środowisku homo. Takie rzeczy się dzieją na całym świecie. Dlatego pytam: czy LGBT faktycznie domaga się równych praw czy przywilejów?

Wiele państw wprowadziło w szkołach programy promujące homoseksualizm. Ale nie ma słowa o normalnej rodzinie: tacie, mamie i dzieciach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz