Strona główna Sochaczew miasto Od 5 lipca zmiany w rejonie PKP

Od 5 lipca zmiany w rejonie PKP

818
0
PODZIEL SIĘ

Informujemy, iż z uwagi na rozpoczynające się prace związane z przebudową dróg powiatowych – ul. Towarowej, ul. Sienkiewicza i ul. Księcia Janusza w Sochaczewie, wprowadzona zostaje czasowa organizacja ruchu na wymienionych ulicach.

Otóż podczas I etapu realizacji inwestycji wyłączona z ruchu zostanie część ul. Henryka Sienkiewicza na odcinku od skrzyżowania z ul. Mikołaja Kopernika do skrzyżowania z ul. Księcia Janusza.

Zamknięty dla ruchu będzie również odcinek ul Towarowej tj. od skrzyżowania z ul. Sienkiewicza do skrzyżowania z ul. Łuszczewskich. Dojazd do stacji PKP może odbywać się otwartym odcinkiem ul. Towarowej, dalej ul. Księcia Janusza, lub jadąc od ronda im. Lecha Kaczyńskiego – ulicą Botaniczną, która na okres prac stanie się drogą dwukierunkową, a dalej otwartym odcinkiem ul. Sienkiewicza do dworca PKP.

Dodajmy również, iż dla osób jadących od ul. Okrzei w kierunku stacji kolejowej wyznaczony zostanie objazd ulicami: Kopernika, Łuszczewskich, Towarową i Księcia Janusza.

Jednocześnie informujemy, ż przystanki autobusowe dla korzystających z komunikacji PKS, będą znajdowały się na ul. Botanicznej – równolegle do wiaduktu, na odcinku drogi od skrzyżowania z ul. Sienkiewicza do torów kolejowych.

Powyższe zmiany w organizacji ruchu dotyczą realizacji I etapu prac i obowiązują od 5 lipca br.

 Starostwo Powiatowe w Sochaczewie