Strona główna Mazowsze Nagrodzą wolontariuszy

Nagrodzą wolontariuszy

572
0
PODZIEL SIĘ

Ruszyła już kolejna, VIII edycja konkursu „Mazowieckie Barwy Wolontariatu”, pod patronatem Adama Struzika, marszałka województwa mazowieckiego.

„Mazowieckie Barwy Wolontariatu”, to regionalny etap konkursu, którego pomysłodawcą i organizatorem na poziomie ogólnopolskim jest Sieć Centrów Wolontariatu w Polsce. Wyłonieni laureaci są automatycznie finalistami konkursu ogólnopolskiego. Organizatorem konkursu na Mazowszu jest Urząd Marszałkowski. Celem konkursu jest popularyzowanie i wyjaśnianie znaczenia wolontariatu, propagowanie inicjatyw mających na celu podniesienie jego prestiżu, oraz poszerzenie wiedzy o nim i zakresie prac wolontariuszy wśród mieszkańców.

Termin zgłaszania kandydatów do nagrody mija 12 września. Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie http://www.dialog.mazovia.pl/barwy_wolontariatu.html
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 20 października. Wręczenie nagród i wyróżnień planowane jest podczas uroczystej gali Konkursu „Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego” pod koniec października. Konkurs jest etapem wojewódzkim do finału ogólnopolskiego.

Dodatkowych informacji o konkursie udziela Biuro Dialogu Obywatelskiego Departament Organizacji Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie e-mail: mailto:dialog@mazovia.pldialog@mazovia.pl tel.: 22 59 79 679.

BN

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułChodaków wraca nad Utratę
Następny artykułKopią nowy kanał