Strona główna Młodzieszyn Modernizacja kolejnej drogi gminnej

Modernizacja kolejnej drogi gminnej

671
0
PODZIEL SIĘ

Gmina Młodzieszyn dokonała kolejnej modernizacji drogi gminnej polegającej na przebudowie drogi gminnej położonej na działce ew. nr 393 w miejscowości Juliopol.

Inwestycja została współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014 -2020. Przebudowana ulica to droga gminna, stanowiąca jeden z trzech ciągów komunikacyjnych będących połączeniem miejscowości Juliopol i Młodzieszyn. Droga została objęta przebudową na odcinku 1020 metrów – od skrzyżowania z ulicą Chodakowską w kierunku południowo-wschodnim do skrzyżowania z drogą gminną nr 380304W, będącą głównym ciągiem komunikacyjnym miejscowości Juliopol.

W zakres inwestycji wchodzi wzmocnienie istniejącej konstrukcji jezdni o nawierzchni utwardzonej o szerokości 3,3 metra wraz z budową poboczy utwardzonych, oraz wprowadzeniem organizacji ruchu. Dzięki tej inwestycji mieszkańcy Gminy Młodzieszyn otrzymali nie tyko drogę łączącą miejscowości, ale też dojazd do cmentarza i możliwość parkowania pojazdów wzdłuż drogi. Całkowita wartość inwestycji wyniosła 466 623,87 złotych z tego dofinansowanie 197 856 złotych.

UG Młodzieszyn

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZagrają do „kotleta”
Następny artykułZmienili statut