Strona główna Kultura Laur Bzury czeka

Laur Bzury czeka

661
0
PODZIEL SIĘ

Jeszcze tylko przez trzy tygodnie można zgłaszać swoje wiersze w III Konkursie Poetyckim o „Laur Bzury”. Tradycyjnie będzie wręczony w trakcie obchodów Święta Bzury. Tegoroczna czwarta edycja tego święta wypada w niedzielę, 26 sierpnia.

Konkursu Poetycki o „Laur Bzury” ma charakter otwarty. Nie ma w nim ograniczeń, jedynym warunkiem jest przedstawienie własnego wiersza, koniecznie o tematyce związanej z rzeką Bzurą. Oczywiście jedna osoba prezentuje tylko jeden utwór. Nie ma też ograniczenia długości wiersza. Jednak poeci proszeni są o umiar, aby wiersz nie był zbyt długi. Trzeba dostarczyć tekst na maszynie lub wydruk komputerowy. Rękopisy nie są przyjmowane. Wiersze najlepiej przynieść osobiście w godzinach pracy redakcji lub przesłać pocztą na adres – Express Sochaczewski, ul. Żeromskiego 29G, 96 500 Sochaczew. Zgłoszenia można też wysyłać mailowo na adres: redakcja@exmedia.pl z dopiskiem w tytule „Laur Bzury”.

Termin nadsyłania i dostarczania wierszy do 10 sierpnia. Laureat konkursu dostanie Laur Bzury i specjalną nagrodę ufundowaną przez posła Macieja Małeckiego.

BN

fot. Pixabay