Strona główna Kronika kryminalna Kronika policyjna

Kronika policyjna

794
0
PODZIEL SIĘ

Fałszywy alarm

CHRZCZANY Oficer dyżurny KPP w Sochaczewie otrzymał informację, że jadący drogą w Chrzczanach kierowca fiata stilo może znajdować się pod wpływem alkoholu. Na miejsce został wysłany patrol policji, który zatrzymał kierowcę do kontroli drogowej. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że jest on trzeźwy. Zdarzenie miało miejsce 23 lipca.

Skok po gotówkę

SOCHACZEW Nieznany sprawca włamał się do jednego z domów jednorodzinnych przy ulicy Granicznej w Sochaczewie. Złodziej ukradł kilka tysięcy złotych. Kradzież miała miejsce 24 lipca.

Wylądował na płocie

KAMION Kierujący mazdą 35-letni mieszkaniec powiatu lipskiego nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w ogrodzenie posesji. Badania wykazały, że kierowca miał 1,5 promila alkoholu w organizmie, co kosztowało go utratą prawa jazdy i osadzeniem w policyjnym areszcie Do zdarzenia doszło 24 lipca w Kamionie.

Skasował opla

PAPROTNIA W środę, 25 lipca, w Paprotni kierujący samochodem ciężarowym daf podczas wykonywanego manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do kolizji z oplem. Sprawca został ukarany mandatem.

Wypadek na pasach

TERESIN Na ulicy Lipowej w Teresinie 42-letni kierowca potrącił na przejściu dla pieszych kobietę, którą następnie zawiózł do szpitala w Sochaczewie. Mężczyzna zgłosił się również do sochaczewskiej komendy. Ustalono, że był trzeźwy. Do zdarzenia doszło 25 lipca.

Wtargnął pod auto

KOZŁÓW BISKUPI W czwartek, 26 lipca, w Kozłowie Biskupim 39-letni mieszkaniec Sochaczewa, który miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie, wtargnął wprost pod nadjeżdżającego volkswagena bora.

Skosił iveco

KAMIEŃSZCZYZNA Kierujący kombajnem doprowadził do kolizji z samochodem iveco. Sprawcę ukarano mandatem. Do zdarzenia doszło 27 lipca w Kamieńszczyźnie.

Uwaga na zwierzynę

MŁODZIESZYNEK W sobotę, 28 lipca, w Młodzieszynku na drodze krajowej nr 50, 28-letni kierowca motocykla suzuki uderzył w zwierzę, które wtargnęło na jezdnię. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Został bez dowodu

BIELICE Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od volkswagena LT z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło 29 lipca w Bielicach.

Atak wandali

SOCHACZEW Mieszkanka Sochaczewa zawiadomiła oficera dyżurnego KPP w Sochaczewie, że nieznani sprawcy przebili dwie opony i porysowali powłokę lakierniczą należącego do niej bmw. Do aktu wandalizmu doszło 29 lipca na ul. Trojanowskiej.