Strona główna Kronika kryminalna Kronika policyjna

Kronika policyjna

864
0
PODZIEL SIĘ

Trafiła w forda

JANÓWEK DURANOWSKI W Janówku Duranowskim doszło do wypadku drogowego.  Wstępnie ustalono, że kierujący toyotą avensis podczas zawracania doprowadził do zderzenia fordem fiestą. Kobieta kierująca fordem trafiła do szpitala.  Zdarzenie miało miejsce 16 lipca.

Dachował w rowie

ALEKSANDRÓW We wtorek, 16 lipca,  24-letni mieszkaniec powiatu pułtuskiego kierujący bmw, stracił panowanie nad autem po tym, jak na jezdnię weszło zwierzę. Mężczyzna chcąc uniknąć zderzenia, zjechał do rowu gdzie dachował. Przewieziono go do szpitala w Sochaczewie. Do zdarzenia doszło w Aleksandrowie.

Dzwon w Budkach

BUDKI PIASECKIE Kierujący oplem astrą zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do kolizji z lexusem. Do zdarzenia doszło  17 lipca.

Kasacja na parkingu

SOCHACZEW W Al. 600-lecia w Sochaczewie kierujący oplem astra podczas cofania uderzył w zaparkowanego peugeot. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał sprawcę mandatem. Kolizja miała miejsce 17 lipca.

Staranował golfa

ŻDŻARÓW W Żdżarowie, 18 lipca,  doszło do kolizji z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Ustalono, że kierujący seatem almera nie dostosował prędkości do warunków na drodze i doprowadził do kolizji z volkswagenem golfem. Policja apeluje o zachowanie ostrożności na drodze.

Bez dowodu

GIŻYCE Podczas kontroli drogowej w Giżycach policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od peugeot partner z powodu złego stanu technicznego. Kontrola miała miejsce 18 lipca.

Pójdzie siedzieć

RYBNO Policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca Sochaczewa poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło 19 lipca w Rybnie.

 Odjechali motocyklem

BIENIEWO Nieznani sprawcy ukradli motocykl, rower i elektronarzędzia z pomieszczenia gospodarczego znajdującego się terenie jednej z posesji w Bieniewie. Kradzież miała miejsce 20 lipca.

Natychmiastowa kara

SOCHACZEW Na ulicy Młynarskiej w Sochaczewie w ręce policji wpadł mieszkaniec Sochaczewa, który próbował kierować oplem zafirą mając blisko promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Kosztowało go to utratą prawą jazdy. Do zdarzenia doszło 21 lipca.

Trafi za kraty

SOCHACZEW Dzielnicowi z sochaczewskiej komendy zatrzymali 38-letniego mieszkańca miasta poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło 21 lipca na ul. Stadionowej.

opr.es