Strona główna Kronika kryminalna Kronika policyjna

Kronika policyjna

932
0
PODZIEL SIĘ

Odkręcili tablice

SOCHACZEW Nieznani sprawcy ukradli tablice rejestracyjne z alfa romeo zaparkowanego na ulicy Sienkiewicza. Do kradzieży doszło 2 lipca.

Telefon zniknął

RYBNO Nieznany sprawca z kieszeni kurtki należącej do mieszkanki powiatu płockiego ukradł telefon komórkowy wart kilkaset złotych. Do zdarzenia doszło 2 lipca w Rybnie.

 Ukradł dokumenty

JEŻÓWKA We wtorek, 3 lipca, nieznany sprawca ukradł z samochodu zaparkowanego przed sklepem w Jeżówce dowód osobisty i prawo jazdy. Kradzież miała miejsce 3 lipca.

Darmowe tankowanie

SOCHACZEW Oficer dyżurny KPP w Sochaczewie otrzymał zgłoszenie, że nieznany sprawca na stacji paliw przy ulicy Wyszogrodzkiej zatankował pojazd i odjechał z miejsca, nie uiszczając opłaty. Do zdarzenia doszło 3 lipca.

Pijany i naćpany

PLECEWICE Sochaczewscy policjanci podczas legitymowania w Plecewicach 23-letniego mężczyzny znaleźli przy nim torebkę foliową z białym proszkiem. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Do zdarzenia doszło 4 lipca.

Rozgrodzili działkę

DZIĘGLEWO W środę, 4 lipca, złodzieje ukradli z terenu jednej z działek budowlanych w Dzięglewie 35 słupków ogrodzeniowych.

Dzwon na Narutowicza

SOCHACZEW Na ulicy Narutowicza w Sochaczewie, kierujący hondą civic doprowadził do zderzenia z mazdą 6. Okazało się, że sprawca kolizji nie posiada uprawnień do kierowania. Do zdarzenia doszło 5 lipca.

Alkohol szkodzi

HENRYKÓW W czwartek, 5 lipca, 65-letni mieszkaniec gminy Iłów jadąc motorowerem, doprowadził do kolizji z volkswagenem. Okazało się, że sprawca wypadku miał ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Natychmiastowa kara

KAMION Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej w Kamionie kierowcę volkswagena polo. Okazało się, że mężczyzna ma ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie, co kosztowało go utratę prawa jazdy. Do zdarzenia doszło 6 lipca.

 Lądowanie na płocie

SOCHACZEW W piątek, 6 lipca, na ulicy Granicznej w Sochaczewie policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca Sochaczewa, który próbował kierować nissanem, mając ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie. Jakby tego było mało, kierowca nie dostosował prędkości do warunków na drodze i wylądował na ogrodzeniu jednej z posesji.

Slalomem przez wieś

STARY ŻYLIN Podczas kontroli drogowej w ręce policjantów wpadł 45-letni mieszkaniec gminy Nowa Sucha, który próbował kierować bmw, mając blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Zdarzenie miało miejsce 7 lipca w Starym Żylinie.

Jechał bez prawka

TUŁOWICE W sobotę, 7 lipca, w Tułowicach policjanci zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który kierował volkswagenem passatem pomimo cofniętych uprawnień do kierowania.

 Pijany pojmany

KUZNOCIN Policja zatrzymała w Kuznocinie mieszkańca gminy Nowa Sucha, który kierował wolkswagenem, mając 0,7 promila alkoholu w organizmie. Do zatrzymania doszło 8 lipca. Także tego samego dnia, – tym razem w Giżycach w ręce funkcjonariuszy wpadł kierowca motoroweru, u którego stwierdzono 2,7 promile alkoholu.

opr. atu