Strona główna Bez kategorii Kronika policyjna

Kronika policyjna

906
0
PODZIEL SIĘ

Spadające palety

ANDRZEJÓW DURANOWSKI W poniedziałek 25 czerwca, kierujący volvo wykonał nieprawidłowo manewr wyprzedzania, w wyniku którego jadący z naprzeciwka kierowca renault magnum zmuszony był zjechać na pobocze. W wyniku zdarzenia z naczepy wypadły palety z przewożonym towarem. Do zdarzenia doszło w Andrzejowie Duranowskim.

Złapany i ukarany

SOCHACZEW Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży, do której doszło w jednym ze sklepów przy ul. 15 Sierpnia. Sprawca odmówił przyjęcia mandatu, więc teraz czeka go wizyta w sądzie. Zdarzenie miało miejsce 26 czerwca.

Wypadek na pasach

SOCHACZEW Na ul. Pokoju w Sochaczewie doszło do potrącenia pieszej. Z ustaleń policji wynika, że kierująca oplem corsą potrąciła na przejściu dla pieszych 63-letnią mieszkankę Sochaczewa. Kobieta z obrażeniami ciała została zabrana do szpitala. Do wypadku doszło 26 czerwca.

Mają co palić

SOCHACZEW Policja poszukuje złodziei, którzy 27 czerwca włamali się do jednego z kiosków przy ulicy Piłsudskiego. Ich łupem padło 50 paczek papierosów.

Bez prawka

KUZNOCIN W ręce policji wpadła mieszkanka gminy Wiskitki, która próbowała kierować oplem astrą, nie posiadając do tego uprawnień. Do zdarzenia doszło 27 czerwca w Kuznocinie.

Ciężka stopa

BIELICE Patrol sochaczewskiej drogówki zatrzymał w Bielicach obywatela Ukrainy, kierujący renault trafic przekroczył dozwoloną prędkość o 50 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Do zdarzenia doszło 28 czerwca.

Na gorącym uczynku

TERESIN W czwartek, 28 czerwca, ochrona jednego ze sklepów w Teresinie ujęła złodzieja. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał 33-letniego sprawcę kradzieży mandatem.

Pijany zatrzymany

CZYSTE Podczas kontroli drogowej w miejscowości Czyste policja zatrzymała do kontroli 47–letniego mieszkańca gminy Teresin, który kierował nissanem primerą. Okazało się, że mężczyzna ma prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Jakby tego było mało, miał również cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Do zdarzenia doszło 29 czerwca.

Dzwon w alei

SOCHACZEW W piątek, 29 czerwca, w Al. 600-lecia doszło do zderzenia opla astry z hondą civic. Okazało się, że sprawczyni wypadku kierująca oplem nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami.

Natychmiastowa kara

SOCHACZEW Na ulicy Żeromskiego w Sochaczewie patrol drogówki zatrzymał 43-letnią mieszkankę gminy Sochaczew kierującą fiatem seicento, u której stwierdzono ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy.

Uratowany na cmentarzu

SOCHACZEW Policjanci zostali powiadomieni o nietrzeźwym mężczyźnie, który znajduje się przy cmentarzu na Al. 600-lecia. Na miejscu zastano 31-latka bez stałego miejsca zamieszkania, który znajdował się w okolicznościach zagrażających jego zdrowiu i życiu. Mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. Interwencja miała miejsce 1 czerwca.

opr. atu