Strona główna Sochaczew miasto Ścieżka na Licealnej z przeszkodami

Ścieżka na Licealnej z przeszkodami

437
0
PODZIEL SIĘ

Do 15 lipca, jak wynika z informacji uzyskanych w Urzędzie Miejskim, na remontowanej obecnie ulicy Licealnej powinna zostać położona pierwsza warstwa nawierzchni asfaltowej.
Jednych to cieszy a innych martwi. Szczególnie tych, który jeżdżą rowerami. Otóż, jak poinformowali nas nasi czytelnicy, wraz z położeniem nawierzchni asfaltowej będzie bardzo trudno poruszać się ścieżką rowerową wybudowaną wzdłuż ulicy. A wszystko z powodu krawężników, m.in. na skrzyżowaniu Licealnej z Wojska Polskiego. W tym miejscu, nie wybudowano bowiem łagodnych zjazdów dla rowerów na jezdnię ze ścieżki. I aby pokonać skrzyżowanie, trzeba będzie zsiadać z jednośladu. Problem będą miały także osoby z wózkami, bo pokonanie wysokiego krawężnika będzie nie lada wyzwaniem. Co ciekawe, łagodne zajazdy z chodnika wybudowano natomiast na tym skrzyżowaniu od strony bloków wojskowych.

Czyżby groziła nam powtórka z ulicy Muszkieterów, gdzie przy remoncie skrzyżowania tej ulicy z Trojanowską także zapomniano o wybudowaniu łagodnych zajazdów.
Należy mieć tylko nadzieję, że przed wylaniem pierwszej warstwy nawierzchni na Licealnej wykonawca inwestycji poprawi, to co sknocił.

dot

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPiłkarski Szymanów
Następny artykułNiedziela po góralsku