Strona główna Sochaczew miasto Zgłoś swoją inwestycję

Zgłoś swoją inwestycję

647
0
PODZIEL SIĘ

Urząd Miejski 15 czerwca rozpoczął przyjmowanie projektów do Sochaczewskiego Budżetu Obywatelskiego 2019. Pomysły można zgłaszać elektronicznie lub w wersji papierowej.

Wnioskodawcą projektu do SBO 2019 może być każdy mieszkaniec Sochaczewa, który w tym roku kończy 16 lat, a także organizacje pozarządowe działające na terenie miasta. Regulamin oraz formularz zgłaszania projektów dostępny jest na stronie internetowej sochaczew.pl, w Biurze Obsługi Klienta UM, na pływalni „Orka” oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej i jej filiach.

Wnioskodawca musi dołączyć do projektu 25 kart poparcia z podpisami mieszkańców Sochaczewa. Dotychczas podpisy można było składać na jednej karcie, ale z uwagi na nowe przepisy unijne (RODO), zaostrzające ochronę danych osobowych, jest to już niemożliwe. Teraz każdy głos z poparciem musi być umieszczony na oddzielnej karcie. Wypełnione formularze należy składać w wersji papierowej w Biurze Obsługi Klienta lub w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy internetowej – budzet.sochaczew.pl. Propozycje można zgłaszać do 15 sierpnia.

Dodajmy, że w tym roku – w ramach szóstej już edycji SBO – do podziału jest 1 200 000 zł.

UM Sochaczew