Strona główna Bez kategorii Zapisy na rajd do 8 czerwca

Zapisy na rajd do 8 czerwca

549
0
PODZIEL SIĘ

Trwają jeszcze zapisy do udziału w ósmej edycji Rodzinnego Rajdu Rowerowego „Od Juniora do Seniora”. Zgłoszenia przyjmowane są do najbliższego piątku 8 czerwca. Pamiętajmy, że liczba miejsc z uwagi na bezpieczeństwo jest ograniczona.

Organizatorem rowerowej imprezy jest Starostwo Powiatowe w Sochaczewie oraz Powiatowy Zespół Edukacji i Stowarzyszenie „Przez sport w przyszłość”. Tegoroczny rajd odbędzie się w niedzielę 17 czerwca, start przewidziany jest na godz. 9.30 z parkingu Starostwa przy ul. M.J. Piłsudskiego 65.

Meta nad Bzurą

30-kilometrowa trasa rajdu wiedzie z Sochaczewa, ulicami: Al. 600-lecia, ul. Długa, ul. Świerkowa, ul. Polna, ul. Kochanowskiego, ul. Trojanowska, ul. Łąkowa, ul. Zaciszna, ul. Piaszczysta, ul. Wypalenisko, ul. Trojanowska, dalej przez miejscowości: Kożuszki Parcel, Zosin, Kożuszki Parcel, Kaźmierów, Nowa Piasecznica, Budki Piaseckie (tam zaplanowany jest krótki postój na terenie tamtejszej Szkoły Podstawowej), Witoldów, Mikołajew, Sielice, Bielice, Duranów, Andrzejów Duranowski, Rokotów, następnie przez Sochaczew: ul. Boryszewska, ul. Kościńskiego, Kozłów Biskupi, ul. Północna.

Meta rajdu zlokalizowana jest na terenie wypożyczalni kajaków „Stodoła nad Bzurą”. Tam też na wszystkich uczestników czeka rodzinny piknik z wieloma atrakcjami. Na miejscu będzie dostępne stoisko z gastronomią i napojami, gdzie będzie można zakupić m.in. posiłek na ognisko lub gotową przekąskę z grilla.

Czas na zgłoszenia

Celem imprezy jest popularyzacja sportu rowerowego, a także poznawanie walorów Ziemi Sochaczewskiej oraz aktywna forma spędzania czasu z rodziną i znajomymi.

Formularze zgłoszeniowe i wszystkie szczegółowe informacje na temat 8. Powiatowego Rajdu Rowerowego dostępne są na stronie internetowej Starostwa www.powiatsochaczew.pl w zakładce „Rajd Rowerowy”.

Zgłoszeń można dokonywać osobiście w godzinach od godz. 8:00 do godz. 16:00 w Starostwie Powiatowym (kancelaria ogólna – parter) lub w Powiatowym Zespole Edukacji (wjazd od strony Szkoły Muzycznej, budynek dawnego internatu) ul. Piłsudskiego 65, bądź przesłać faksem: 46 864-18-71, lub na adres e-mail: rajdrowerowy2018@wp.pl.

Udział w rajdzie jest bezpłatny i mogą wziąć osoby w każdym wieku. Osoby poniżej 18. roku życia mogą być zapisane jedynie przez rodziców. Co ważne, w rajdzie na własnych rowerach mogą jechać dzieci powyżej 7. roku życia, młodsze jedynie w charakterze pasażera. Osoby do lat 14 mogą wziąć udział w rajdzie wyłącznie pod opieką dorosłych.

Na pierwsze 700 osób, które zapiszą się na rajd, czekają specjalne okolicznościowe bezpłatnie koszulki. Zapraszamy!

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie