Strona główna Czas wolny Wybierz film na Sochaczewskie Kino Letnie

Wybierz film na Sochaczewskie Kino Letnie

807
0
PODZIEL SIĘ

Na specjalnie uruchomionej platformie kino.sochaczew.pl można już oddawać głosy na filmy, które będą wyświetlane w ramach tegorocznej edycji Sochaczewskiego Kina Letniego. Do wyboru mamy aż 116 filmów – zarówno klasyki sprzed lat, jak i pozycje które niedawno gościły na dużym ekranie. Jedna osoba może wskazać maksymalnie cztery z nich. głosowanie potrwa do 12 czerwca.

Przypomnijmy, że kino plenerowe to jeden z projektów Sochaczewskiego Budżetu Obywatelskiego, którego historia sięga 2013 roku. Projekcje odbywały się najpierw na podzamczu, a potem na plaży miejskiej. Ponieważ projekcje od samego początku cieszyły się olbrzymią popularnością, władze miasta postanowiły, że SKL na stałe wpisze się do wakacyjnego kalendarza wydarzeń kulturalnych.

Tego, ile osób skorzystało z dotychczasowych projekcji, nikt nie jest chyba w stanie policzyć. Zainteresowanie pokazami filmowymi przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów.  Kino letnie gromadziło za każdym razem setki mieszkańców i wszystko wskazuje, że tak będzie i w tym roku.

UM Sochaczew