Strona główna Janusz Szostak Szampana nie będzie

Szampana nie będzie

914
0
PODZIEL SIĘ
Żal mi nieco naszych piłkarzy. Pewnie chętnie pojechaliby już do domów, a tu jeszcze muszą trochę poszwendać się  po murawie w meczu z Japonią.
Myślę, że należałby im jakoś pomóc w cierpieniu. Może warto napisać petycję do PZPN z apelem o oddanie Japończykom meczu walkowerem? Zawsze byłyby jakieś oszczędności z pobytu „orłów Nawałki” w Rosji. No i uniknęlibyśmy kolejnej kompromitacji. Bo po niej to już tyko harakiri pozostaje.
Nadmiernie postawą naszych reprezentantów nie jestem rozczarowany, gdyż nie podejrzewałem ich o przesadne umiejętności piłkarskie. Każdy średnio rozgarnięty kibic futbolu wiedział, że tak to się skończy. Drużyna jest kompletnie nieprzygotowana do gry na MŚ, motorycznie prezentująca się jak ślimak w zestawieniu z gepardem.
Jako kibicowi starej daty doskonale zapisała mi się w pamięci gra „orłów Górskiego”, którzy ponad wizyty u fryzjerów i kosmetyczek przedkładali wyczerpujące treningi i grę na maksa, a nie jej pozorowanie. Niestety, niektórzy kibice mają rację mówiąc, że obecnym reprezentantom Polski najlepiej wychodzi gra w reklamach. Na murawie znacznie gorzej.
Nie da się ukryć, że w drużynie Kazimierz Górskiego żaden z tych „orłów Nawałki” nie zasłużyłby nawet na , aby usiąść na ławce rezerwowych.
No cóż, trafiliśmy do najsłabszej grupy, w której zajęliśmy ostatnie miejsce i to nawet jeśli wygramy z Japonią. To mówi samo za siebie.
Może jednak mieli rację ci nieliczni malkontenci, którzy apelowali aby zbojkotować „ruski mundial”?
 Janusz Szostak