Pomyłki i romanse

I znów posłowie PO zagłosowali w Europarlamencie przeciwko interesom Polski. Potwierdza to niestety stosunek tej partii do dobra Polski. Reasumując, według PO im w Polsce gorzej  – tym lepiej.

Tłumaczenie się posłów PO, to już po prostu całkowita katastrofa i żenada. Jak powiedział m.in. deputowany Lewandowski –państwo… pomylili się! Pomylili się, głosując za żywotnym interesem swoich rodaków! Ręce opadają i nogi. A przecież zawsze słyszeliśmy, że PO to partia fachowców, ekonomistów, ludzi świetnie przygotowanych do pełnienia funkcji. Jak im można by było powierzyć rządzenie krajem, gdy na każdym kroku się mylą?! Bo przecież to nie pierwsza „pomyłka” tych deputowanych.

Natomiast na naszym podwórku PO równie nieudacznie prowadzi kampanię samorządową. Kandydat na prezydenta Warszawy Trzaskowski, powiedział przy okazji swej podróży z ławeczką, że budowa Centralnego Portu Lotniczego to bzdura i megalomania. Okęcie wystarczy w zupełności, a jeśli będzie się zapychać, to przecież jest lotnisko w… Berlinie!

Podobne słowa w ustach prominentnego polityka brzmią po prostu niebezpiecznie. Ten człowiek właśnie przyznał, jakie są priorytety jego środowiska!

Natomiast z dużym niepokojem czekam na rozwiązanie sprawy posła Pięty, który, jak wszystko wskazuje, miał nierozsądny romans. Obojętnie od tego, czy dał się uwieść, czy sam uwiódł, dla posła na tym stanowisku to gwóźdź do politycznej trumny. Gdy mówi się o odpowiedzialności, moralności i zasadach, to samemu trzeba ich bezwzględnie przestrzegać.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz