Strona główna Kronika kryminalna Podejrzani o rozbój w rękach sochaczewskich policjantów!

Podejrzani o rozbój w rękach sochaczewskich policjantów!

1108
0
PODZIEL SIĘ

Policjanci z Sochaczewa ustalili i zatrzymali troje podejrzanych o rozboju, do którego doszło w Kuznocinie. Odzyskali również dwa rowery należące do mieszkańców gminy. Sprawcom grozi do 10 lat więzienia.

 Policjanci zostali powiadomieni o rozboju, do którego doszło w Kuznocinie. Z ustaleń wynikało, że obok dwóch rowerzystów zatrzymał się opel corsa, w którym siedziały trzy osoby. W pewnym momencie z samochodu wysiadło dwóch mężczyzn, którzy pobili rowerzystów, zabrali im rowery i odjechali w kierunku Sochaczewa. Kobieta, która kierowała autem również uciekła z miejsca zdarzenia.

W zatrzymanie sprawców i odzyskanie jednośladów zaangażowali się operacyjni z sochaczewskiej jednostki. Ustalili, że sprawcami rozboju mogą być dwaj bracia w wieku 21- i 32 lat oraz ich 27-letnia siostra. Cała trójka została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Odzyskano również rowery należące do mieszkańców gminy Sochaczew.

Podejrzani zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszeli zarzut rozboju. Prokurator zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za popełnione przestępstwo grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sochaczew