Strona główna Kronika kryminalna Pasażer z marihuaną

Pasażer z marihuaną

869
0
PODZIEL SIĘ

Policjanci z wydziału prewencji komendy w Starych Babicach pełniąc służbę na terenie kampinoskiej gminy zatrzymali jej mieszkańca. Podczas podjętej kontroli pojazdu, w którym znajdowało się trzech mężczyzn, zabezpieczyli marihuanę. Narkotyki należały do jednego z pasażerów. 28-latek usłyszał wczoraj zarzut posiadania środków odurzających. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Starobabiccy policjanci z wydziału prewencji pełnią służbę na terenie całego powiatu. Tym razem udali się w rejon kampinoskiej gminy. Tam około 22.00 podjęli kontrolę pojazdu, w którym znajdowało się trzech mężczyzn. Podczas interwencji zwrócili uwagę na nerwowe zachowanie jednego z pasażerów. Szybko poznali tego przyczynę. 28-latek trzymał w zaciśniętej dłoni narkotyki. Funkcjonariusze sprawdzili zabezpieczoną substancję. Badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana.

Policjanci zatrzymali mieszkańca kampinoskiej gminy. W chwili zatrzymani mężczyzna był nietrzeźwy. miał blisko promil alkoholu w organizmie. Gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za popełnienie tego przestępstwa ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę nawet do 3 lat pozbawienia wolności.