O-błędy Europy

Europa coraz bardziej szaleje. W Niemczech 19-letni muzułmanin zabił mężczyznę tylko dlatego, aby zyskać uznanie wśród kolegów muzułmanów. Zatłukł go młotkiem. Gdy poszkodowany walczył o życie w szpitalu, muzułmanin świętował z kumplami swój „wyczyn”.

Niemiecka policja, o dziwo, ujęła sprawcę i powiodła przed sąd. I tu sprawa powinna znaleźć swój finał. I znalazła. Sędzia owszem, skazała winnego zbrodni na dwa lata więzienia… w zawieszeniu!

Jak umotywowała werdykt? Otóż uznała, że młodzian w więzieniu uległby demoralizacji i aby go przed tym chronić, warunkowo zawiesiła wykonanie wyroku! Czy ktoś słyszał większą bzdurę?

Niestety ten werdykt wpisuje się w trend Europy, w którym imigranci mogą praktycznie wszystko. Lewackie idiotyzmy, że należy za wszelką cenę ubogacać Europę, jak widać zataczają coraz szersze kręgi, a poddają się im (lub może szerzą je tak naprawdę) elity, ukształtowane przez sowieckie wpływy.

My, Polacy, byliśmy okupowani przez sowietów, wiedzieliśmy jak wygląda ten system. Europa cieszyła się demokracją, nieświadoma, że sowieci pod płaszczykiem różnych firm, mediów i stowarzyszeń sączą jad swej ideologii do jej społeczeństw. Dziś są tego efekty.

Jeśli nie podejmie się radykalnych działań powstrzymujących napływ imigrantów i ich swobodę działań w Europie, w ciągu dwóch pokoleń Europa jaką znamy zniknie z mapy świata. Stanie się muzułmańska.

Naprawdę tego chcemy?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz