Strona główna Kronika kryminalna Narkotykowy recydywista odpowie przed sądem

Narkotykowy recydywista odpowie przed sądem

1037
0
PODZIEL SIĘ
fot. symboliczne/Policja

Miał przy sobie amfetaminę, więc próbował uciec policjantom na rowerze. W jego domu znaleziono wagę elektroniczną, kolejne porcje białego proszku i marihuanę. Mieszkańcowi Sochaczewa grozi do 4,5 roku pozbawienia wolności, ponieważ przestępstwo popełnił w warunkach recydywy.

Policjanci z sochaczewskiego referatu operacyjno – rozpoznawczego zauważyli na jednej z ulic młodego mężczyznę, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. Na ich widok mężczyzna zaczął początkowo uciekać na rowerze, a później kontynuował ucieczkę pieszo. W międzyczasie mundurowi zauważyli, że wyrzuca z kieszeni małą torebkę. Chwilę później został zatrzymany. Okazało się, że mieszkaniec Sochaczewa próbował pozbyć się amfetaminy. Podczas dalszych czynności, w jego domu znaleziono elektroniczną wagę, kilkanaście gramów białego proszku i marihuanę. Narkotyki zostały zabezpieczone, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj przedstawiono mu zarzut posiadania narkotyków. Przestępstwo to popełnił znajdując się w warunkach recydywy. Grozi mu do 4,5 roku pozbawienia wolności.

KPP Sochaczew