Strona główna Sport Lublin wygrywa w Szymanowie

Lublin wygrywa w Szymanowie

677
0
PODZIEL SIĘ

Zespół CD Stokrotka Lublin okazał się najlepszym podczas rozegranego w Szymanowie piłkarskiego turnieju CH Robinson Road to World Cup Russia 2018. Wystartowały w nim drużyny pracowników firm, które współpracują z teresińskim oddziałem Robinsona. To nie pierwsze tego typu wydarzenie, zimą odbył się podobny turniej w teresińskiej hali GOSiR.

Tym razem zawody na „Orliku” w Szymanowie miały wprowadzić miłośników futbolu w atmosferę rozpoczynających się piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji. W słonecznej pogodzie rywalizowało łącznie 11 zespołów, podzielonych na dwie grupy eliminacyjne. Potem odbyła się faza finałowa. W meczu o końcowy triumf Stokrotka z Lublina dopiero po serii rzutów karnych wygrała z zespołem Regesta Pińczów. W regulaminowym czasie gry wynik był bezpramkowy.

Nie zabrakło wyróżnień indywidualnych. Za najlepszego zawodnika rozgrywek organizatorzy uznali Adriana Dąbrowskiego z CD Stokrotka Teresin. Miano najlepszego obrońcy zdobył Krzysztof Woś (CD Stokrotka Lublin), zaś najlepszym goalkiperem został Hubert Binienda (CD Piotr i Paweł).

Pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody wręczyli organizatorzy Turnieju Prezes CH Robinson Polska SA Arkadiusz Glinka oraz Manager oddziału CH Robinson w Teresinie Krzysztof Włodarczyk. Głos zabrał także radny gminy Teresin Hubert Konecki, który w bardzo ciepłych słowach podsumował to sportowe wydarzenie oraz zaprosił na kolejny turniej piłkarski, który odbędzie się na Orliku w Szymanowie 30 czerwca br.

Oto wyniki spotkań „pierwszej siódemki”

O 7 miejsce: Hopi Polska – CH Robinson Warszawa 1:1 k. 1:3

O 5 miejsce: CD Stokrotka Teresin – CD Tesco Teresin 1:1 k. 3:1

O 3 miejsce: CD Piotr i Paweł – OSP Szymanów 2:0

O 1 miejsce: CD Stokrotka Lublin – Regesta Pińczów 0:0 k. 2:1

odol