Strona główna Kronika kryminalna Kronika policyjna

Kronika policyjna

1312
0
PODZIEL SIĘ

Staranował cyklistę

SOCHACZEW We wtorek, 12 czerwca, w Al. 600-lecia kierujący daewoo doprowadził do zderzenia z rowerzystką. Kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Koniec ucieczki

SOCHACZEW Na ulicy Długiej w Sochaczewie policjanci z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii zatrzymali 20-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu poprawczego. Zatrzymanie miało miejsce 13 czerwca.

Mandat za hałasy

SOCHACZEW W środę, 13 czerwca, sochaczewscy policjanci zostali wezwani na interwencję na ul. Okrzei z powodu zakłócania ciszy nocnej. Na miejscu zastano dwóch mężczyzn, których ukarano mandatami.

Pójdzie siedzieć

KOŚCIELNA GÓRA Policjanci z Posterunku Policji w Nowej Suchej zatrzymali 51-letnią kobietę poszukiwaną przez KPP Żyrardów, która nie zgłosiła się do zakładu karnego w celu odbycia kary. Do zdarzenia doszło 14 czerwca w Kościelnej Górze.

 Wjechał w rowerzystkę

SOCHACZEW Na ulicy Warszawskiej w Sochaczewie doszło do potrącenia rowerzystki. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że mieszkaniec powiatu łowickiego kierujący volkswagenem, podczas skrętu w lewo uderzył w jadącą rowerem 29-letnią mieszkankę gminy Sochaczew. Kobieta została przewieziona do szpitala w Sochaczewie. Wypadek miał miejsce 15 czerwca.

Opel bez tablic

SOCHACZEW Oficer dyżurny KPP w Sochaczewie został poinformowany o kradzieży tablic rejestracyjnych z opla zafiry zaparkowanego na ul. Warszawskiej. Kradzież miała miejsce 15 czerwca.

Nie popaliła

SOCHACZEW W piątek, 16 czerwca, policjanci na ulicy Staszica w Sochaczewie zatrzymali 16-letnią mieszkankę Sochaczewa, która posiadała przy sobie marihuanę.

Atak na bramę

ŚLADÓW Policja poszukuje wandali, którzy uszkodzili bramę wjazdową do jednej z posesji w Śladowie. Do ataku wandali doszło 16 czerwca.

Wandal w akcji

SOCHACZEW Na ulicy Profilowej w Sochaczewie nieznany sprawca porysował karoserię sprawa opla astry i uszkodził wycieraczki. Do zdarzenia doszło 17 czerwca.

 Autobusem w nissana

PAPROTNIA W niedzielę, 17 czerwca, w Paprotni kierujący autobusem scania doprowadził do kolizji z nissanem qashqai.

opr. atu