Strona główna Kronika kryminalna Kronika policyjna

Kronika policyjna

1028
0
PODZIEL SIĘ

Odkręcili tablicę

SOCHACZEW Nieznany sprawca ukradł dwie tablice rejestracyjne z hyundaia zaparkowanego przy ulicy Kochanowskiego w Sochaczewie. Kradzież miała miejsce 4 czerwca.

Zaatakował szybę

SOCHACZEW Policja poszukuje wandala, który w poniedziałek 4 czerwca uszkodził szybę i roletę w jednym ze sklepów na ulicy Gawłowskiej w Sochaczewie.

Na gorącym uczynku

SOCHACZEW Obsługa jednego ze sklepów na ulicy Poprzecznej w Sochaczewie zatrzymała złodziejkę. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał kobietę mandatem. Do zdarzenia doszło 5 czerwca.

Trafi za kraty

MŁODZIESZYN Policjanci z Młodzieszyna zatrzymali 45-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło 5 czerwca.

Znikające kosiarki

PAPROTNIA W środę 6 czerwca złodzieje włamali się do jednego z budynków w Paprotni. Łupem złodziei padły dwie kosiarki i piła spalinowa.

Ciężka stopa

KURDWANÓW Policjanci zatrzymali do kontroli pojazd, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Do zdarzenia doszło 6 czerwca w Kurdwanowie.

Bez prawka

TUŁOWICE W Tułowicach patrol drogówki zatrzymał do kontroli drogowej kierowcę renault. Okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania, za co został ukarany mandatem. Do zdarzenia doszło 7 czerwca.

Potrącił i odjechał

HELENKA W Helence doszło do potrącenia pieszej. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący fiatem seicento potrącił 45-latkę, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Kobieta została przewieziona do szpitala w Sochaczewie. Do wypadku doszło 8 czerwca.

Uciekła do rowu

JANÓW W Janowie, gmina Młodzieszyn, 29-letnia kobieta kierująca volkswagenem, aby uniknąć zderzenia z poprzedzającym ją pojazdem, zjechała do przydrożnego rowu. Do zdarzenia doszło 9 czerwca.

Na podwójnym gazie

KOZŁÓW BISKUPI Podczas kontroli drogowej w ręce policji wpadła mieszkanka gminy Nowa Sucha, która próbowała jechać toyotą avensis, mając prawie jeden promil alkoholu w organizmie. A to kosztowało ją utratę prawa jazdy. Do kontroli drogowej doszło 9 czerwca w Kozłowie Biskupim.

Atak na lanosa

KOŻUSZKI PARCEL Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca porysował powłokę lakierniczą daewoo lanosa zaparkowanego przed jedną z posesji w Kożuszkach Parceli. Do ataku wandala doszło 9 czerwca.

Stracił dowód

SOCHACZEW Na ulicy Moniuszki w Sochaczewie policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od audi A4 z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do kontroli drogowej doszło 10 czerwca.

opr. atu