Strona główna Kronika kryminalna Kronika policyjna

Kronika policyjna

900
0
PODZIEL SIĘ

4 czerwca

Nieznany sprawca ukradł dwie tablice rejestracyjne z pojazdu marki  Hyundai. Do zdarzenia doszło na ul. Kochanowskiego.

Nieznany sprawca uszkodził szybę i roletę w jednym ze sklepów na ulicy Gawłowskiej.

5 czerwca

Policjanci zostali powiadomieni, że obsługa sklepu przy ul. Poprzecznej  powiadomiła o ujęciu sprawcy kradzieży. Mundurowi ukarali kobietę mandatem karnym.

Policjanci z Młodzieszyna zatrzymali 45 – letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło na Wyszogrodzkiej.

6 czerwca

Nieznany sprawca ukradł dwie kosiarki i piłę spalinową. Do zdarzenia doszło w Paprotni.

Policjanci zatrzymali do kontroli pojazd, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Do zdarzenia doszło w Kurdwanowie.

7 czerwca

Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu Volkswagen Golf z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do kontroli drogowej doszło na Al. 600 – lecia.

W Tułowicach zatrzymano do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Renault. Okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania, więc nałożono na niego mandat karny, a pojazd usunięto na koszt właściciela.

8 czerwca
Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu marki Honda CRV z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło w Bielicach.

W Helence doszło do potrącenia pieszej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 40 – letni mężczyzna kierujący pojazdem marki Fiat Seicento potrącił 45 – latkę, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Kobieta została przewieziona do szpitala w Sochaczewie. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

9 czerwca

W Janowie na terenie gminy Młodzieszyn, 29 – letnia kierująca  volkswagenem, aby uniknąć zderzenia z poprzedzającym pojazdem, zjechała do przydrożnego rowu. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny z powodu  uszkodzeń powstałych podczas zdarzenia.

KPP Sochaczew