Strona główna Kronika kryminalna Kronika policyjna

Kronika policyjna

910
0
PODZIEL SIĘ

Atak na drzwi

PAULINKA Mieszkaniec gminy Iłów powiadomił policję, że nieznani sprawcy wybili szybę w oknie i uszkodzili drzwi w jego domu. Do zdarzenia doszło 28 maja w Paulince.

Pirat bez prawka

SOCHACZEW Na ulicy Gawłowskiej w Sochaczewie policjanci zatrzymali 27-letniego kierowcę bmw, który przekroczył w obszarze zabudowanym dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy i ukarali mandatem. Do kontroli drogowej doszło 28 maja.

Jechała bez uprawnień

MALANOWO Patrol drogówki zatrzymał 17-letnią mieszkankę gminy Brochów, która kierowała motorowerem, nie posiadając do tego wymaganych uprawnień. Nastolatka została ukarana mandatem. Zdarzenie miało miejsce 29 maja.

Znikający telefon

SOCHACZEW Na ulicy Żeromskiego nieznany sprawca ukradł telefon komórkowy należący do mieszkanki gminy Sochaczew. Do kradzieży doszło 29 maja.

Wyczyścili mieszkanie

SOCHACZEW Oficer dyżurny KPP w Sochaczewie został poinformowany przez mieszkankę miasta, że złodzieje weszli do jej domu przez uchylone okno łazienkowe, a następnie ukradli pieniądze w różnej walucie, biżuterię i zegarki. Kradzieży dokonano 30 maja w jednym z budynków przy ulicy Wyszogrodzkiej.

Natychmiastowa kara

SOCHACZEW Obsługa jednego ze sklepów przy ulicy 15 Sierpnia zatrzymała 30 maja złodzieja. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał sprawcę kradzieży mandatem.

Pójdzie siedzieć

PLECEWICE W czwartek, 31 maja, policjanci zatrzymali 27–letniego mieszkańca Sochaczewa poszukiwanego w celu doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyznę zatrzymano w Plecewicach.

Zwinęli tablice

SOCHACZEW Przy ulicy Broniewskiego w Sochaczewie złodzieje ukradli z zaparkowanego renault laguny tablice rejestracyjne. Kradzież miała miejsce 31 maja.

 Po pijaku za kółkiem

SOCHACZEW Patrol policji na ulicy Środkowej w Sochaczewie zatrzymał 59-letniego mieszkańca gminy Sochaczew, który próbował kierować motorowerem, mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Do zatrzymania pijanego kierowcy doszło 1 czerwca. Tego samego dnia we Władysławowie w ręce policji wpadł kierowca opla astry, u którego stwierdzono 3,5 promila.

Dalej nie pojechał

ŻUKÓW W sobotę, 2 czerwca, w Żukowie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej nissana. Okazało się, że auto nie posiada aktualnych badań technicznych, więc mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny.

 Zlekceważył zakaz

SOCHACZEW Na ulicy Karwowskiej w Sochaczewie policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który kierował motocyklem suzuki, pomimo że posiadał sądowy zakaz kierowania pojazdami.  Do kontroli drogowej doszło 3 czerwca.

Darmowe tankowanie

WĘŻYKI Policja poszukuje kierowcy mitsubishi, który 3 czerwca na stacji paliw w Wężykach zatankował paliwo i odjechał, nie uiszczając opłaty.

opr. atu