Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

836
0
PODZIEL SIĘ

Wjechał w rowerzystkę

Teresin

W poniedziałek, 18 czerwca, w Teresinie doszło do potrącenia rowerzystki. Z ustaleń policji wynika, że kierujący mitsubishi nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z kierującą jednośladem. Kobieta została przetransportowana do szpitala i po udzieleniu pomocy opuściła placówkę. Sprawca został ukarany mandatem.

Mandat za wymuszenie

Sochaczew

Na ulicy 15 Sierpnia w Sochaczewie kierujący toyotą nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z motocyklistą. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał sprawcę kolizji mandatem. Do zdarzenia doszło na 18 czerwca.

 Kolizja z oplem

Plecewice

W Plecewicach kierujący peugeot partner nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z oplem astrą kierowanym przez 41-latkę. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Wypadek miał miejsce 19 czerwca.

Skasował i uciekł

Sochaczew

Policja poszukuje kierowcy volkswagena passata, który na ulicy Kościuszki w Sochaczewie doprowadził do zderzenia z nissanem, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło 19 czerwca.

 Tablice przepadły

Sochaczew

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z opla vectry zaparkowanego na ulicy Słowackiego w Sochaczewie. Do kradzieży doszło 20 czerwca.

Narkotyki nad zalewem

Sochaczew

Dzielnicowy osiedla Boryszew zatrzymał 23–latka, który posiadał przy sobie narkotyki. Do zdarzenia doszło 20 czerwca podczas wspólnej służby ze Strażą Rybacką nad Zalewem Boryszew.

 Kolizja z tirem

Żdżarow

W miejscowości Żdżarów 62–letni mężczyzna kierujący peugeot, prawdopodobnie w wyniku zmęczenia, zjechał ze swojego pasa ruchu i doprowadził do kolizji z ciągnikiem siodłowym scania. Do zderzenia doszło 21 czerwca.

Skasowane przez drzewo

Młodzieszyn

Policjanci z posterunku w Młodzieszynie zostali powiadomieni o uszkodzeniu opla astry. Na miejscu okazało się, że do uszkodzenia doszło w wyniku przewrócenia drzewa, które uszkodziła także stojącego renault scenic. Do zdarzenia doszło 21 czerwca w Młodzieszynie.

 Złapali złodzieja

Sochaczew

Policjanci zostali powiadomieni przez ochronę jednego ze sklepów przy Al. 600-lecia o ujęciu złodzieja. Mundurowi nałożyli na sprawcę kradzieży mandat. Do interwencji doszło 22 czerwca.

Kara za blokowanie

Sochaczew

Personel jednego ze sklepów przy Al. 600-lecia powiadomił oficera dyżurnego KPP w Sochaczewie, że pojazd osobowy zablokował dojazd do bramy sklepowej. Właściciel auta został ukarany mandatem. Zdarzenie miało miejsce 22 czerwca.

Znikający wózek

Sochaczew

Policja poszukuje złodzieja, który w piątek, 22 czerwca, ukradł wózek dziecięcy z korytarza jednego z bloków przy ul. Żeromskiego.

Nie popali

TERESIN Funkcjonariusze Posterunku Policji w Teresinie zatrzymali 19–latka, który posiadał przy sobie marihuanę. Mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło 24 czerwca w Teresinie w Al. XX–lecia.

Na gorącym uczynku

Wójtówka

W niedzielę, 24 czerwca, policjanci zostali powiadomieni o kradzieży sklepowej, do której doszło w jednym ze sklepów w Wójtówce. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał złodzieja mandatem.

opr. es