Kobieta z Sochaczewa odpowie za handel narkotykami. Grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności

Nawet 10 lat pozbawienia wolności grozi 27 – letniej kobiecie podejrzanej o handel narkotykami. Podczas zatrzymania miała przy sobie narkotyki, a w jej domu znaleziono kolejne porcje środków odurzających, kilkaset złotych i elektroniczną wagę.

Policjanci referatu operacyjno – rozpoznawczego ustalili, że 27 – letnia kobieta zajmuje się handlem narkotykami na terenie powiatu sochaczewskiego. Funkcjonariusze zatrzymali ją w ubiegłym tygodniu w Wójtówce. W samochodzie, którym się poruszała znaleziono kilka torebek z amfetaminą. Podczas przeszukania jej domu znaleziono kolejne torebki z białym proszkiem i marihuaną, kilkaset złotych oraz wagę elektroniczną. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu.

Podejrzana została doprowadzona do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszała zarzuty udzielania środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, posiadania narkotyków oraz usiłowania prowadzenia ich do obrotu. Prokurator zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za popełnione przestępstwa grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz