Strona główna Chodaków Jak możemy wesprzeć Bzurę

Jak możemy wesprzeć Bzurę

1168
0
PODZIEL SIĘ

Nowy Zarząd chodakowskiej Bzury zmaga się z wieloma problemami. Poniżej kolejna porcja informacji przygotowana przez zarządzających biało-zielonymi.

Końca dobiega bieżący sezon, pierwszy – i ostatni – w którym Bzura występowała bez drużyny seniorów. Jak dobrze wiecie, pod koniec kwietnia przypieczętowany został powrót do historycznej nazwy Klubu, a także kilka ważnych zmian w sferach merytorycznych i zarządczych. Przez cały maj jako Zarząd i Komisja Rewizyjna dowiadywaliśmy się o kolejnych nierozważnych ruchach, które dotychczas miały miejsce, a które to skutkowały uszczerbkiem na wizerunku Klubu, a także jego obecnych finansach.

Dość powiedzieć, że w klubowej kasie nie zastaliśmy 14 z 21 tys. złotych wypłaconej dotacji (i to już po 4 dniach od jej przekazania przez miasto) – a sezon przecież trzeba dograć do końca. Ze swojej strony zobowiązujemy się ustalić, gdzie się podziały wszystkie te pieniądze i czy były wydatkowane zgodnie z celem ich przeznaczenia (podobnie rzecz się ma ze wszelkimi pozostałymi ruchami w okresie sierpień 2017 – kwiecień 2018).

Ta sztuka (dogranie sezonu) mimo problemów finansowych jednak się udała, a Zarząd rozpoczął już działania mające na celu odbudowanie Bzury pod każdym względem.

Jakkolwiek bez Waszego wsparcia, nie tylko świętowanie 90-lecia, ale i organizacja codziennego funkcjonowania Klubu (treningów, wyjazdów, meczów, itp.) może okazać się niezwykle ciężkim zadaniem. Dofinansowanie może pokryć tylko część potrzeb Bzury, a otrzymamy je dopiero w sierpniu. Następne – teoretycznie – dopiero w kwietniu. To prawie cały rok działania „własnymi siłami”.

Dlatego też, już dziś, pragniemy ogłosić, że w przyszłym tygodniu wystartujemy z aukcjami, w których będziecie mogli zakupić ciekawe pamiątki piłkarskie (co ważne – nie są to pamiątki Bzury), a pieniądze z tych aukcji przekazane zostaną na podreperowanie budżetu Klubu. Jeżeli ktokolwiek z Was, chciałby przekazać na aukcję coś od siebie, to zapraszamy do kontaktu w prywatnej wiadomości.

Bardzo nas cieszą liczne zapytania, jak już dziś możecie pomóc Bzurze stanąć na nogi. Na tę chwilę mamy trzy  opcje i przygotowujemy kolejne:

Opcja nr 1: można wpłacać darowizny na rzecz KS Bzura Chodaków, w dowolnej kwocie. Numer konta: 52 9283 0006 0010 5776 2000 0010 – Bank Spółdzielczy w Sochaczewie. Ważne: wpłacając darowiznę w tytule przelewu należy napisać: „Darowizna na rzecz KS Bzura Chodaków”.

Kwota? Może to być symboliczna złotówka lub jej dowolna wielokrotność. Organizacja jednego meczu domowego to koszt około 500 zł, a wyjazdu nawet 800 zł. Do tego dochodzi koszt trenerów, utrzymania Klubu, zakup strojów meczowych i treningowych dla zawodników, wody, itp. Potrzeb jest wiele, dlatego liczymy na Wasze wsparcie!

Ponieważ nadchodzący sezon, niezależnie od poziomu rozgrywkowego (choć najpewniejsza opcja to A-klasa w okręgu płockim), to sezon historyczny, sezon 90-lecia Bzury, to też z tego powodu pragniemy przygotować dla Was kilka pamiątek z tej okazji. Więcej informacji na ten temat oczywiście podamy już bliżej pierwszego meczu (sierpień). Na stadionie Bzury szykuje się zatem wiele ciekawych spotkań, bo walki na murawie z pewnością nie zabraknie – Was też nie może!

Kupując karnet do końca 2018 – za cenę 99 zł – otrzymacie karnet i wstęp na wszystkie oficjalne wydarzenia klubowe, w tym domowe mecze seniorów. Jednak najważniejsze jest to, że tym samym wspieracie odroczenie się Bzury i start drużyny seniorskiej oraz walkę o powrót do IV ligi!

Możecie również już dziś zakupić karnet na cały sezon w cenie 192,90 zł (od daty powstania Klubu – 1929 r.), co daje niewiele ponad 16 zł miesięcznie na wsparcie Bzury. W tej cenie otrzymacie również pamiątkowy, wyjątkowy karnet z okazji 90-lecia. Numer konta: 52 9283 0006 0010 5776 2000 0010 – Bank Spółdzielczy w Sochaczewie Ważne; wpłacając kwotę za karnet w tytule przelewu należy napisać: „Imię i nazwisko, karnet do końca 2018 r. na KS Bzura Chodaków – 99 zł” lub „Imię i nazwisko, karnet na sezon 2018/9 r. na KS Bzura Chodaków – 192,90 zł”

Do współpracy zapraszamy również Firmy! W ramach nowych działań planujemy wystartować projekt Klubu Biznesu Bzury Chodaków, do którego zapraszamy wszystkich lokalnych i regionalnych przedsiębiorców.

Poza możliwością poznania się, networkingu, wymiany doświadczeń i poglądów z innymi przedsiębiorcami podczas wspólnie organizowanych wydarzeń i meczów, członkowie Klubu Biznesu Bzury Chodaków, będą mogli także wykupić swoje miejsca na stadionie (opatrzone oznaczeniem na krzesełkach), miejsca reklamowe (bandy czekają na Wasze banery) i inne. Można również zostać sponsorem pojedynczego meczu lub całej rundy, czy sezonu!

Miejsce na stadionie – 500 zł/na sezon

Sponsor meczu – 500 zł / 1x mecz domowy

Organizacja meczu domowego wymaga pewnych nakładów ze strony Klubu: (podstawowe kwestie: opłaty za delegacje sędziów i medyka + zakup wody dla zawodników, to koszt ok. 500 zł). Sponsor meczu, pokrywając te koszty, będzie promowany przed, podczas wydarzenia, a także po nim, jako sponsor meczu wspierający odroczenie tak wspaniałego Klubu, jakim jest Bzura. Pozytywne skojarzenia z promocją poprzez sport, znakomite emocje, z całą pewnością przełożą się na pozytywne postrzeganie marki Firmy. Zasady dot. sponsoringu jednego lub kilku meczów, całej rundy lub sezonu są podobne, jednak wspólnie możemy wypracować coś jeszcze ciekawszego – czekamy na propozycje.

Numer konta: 52 9283 0006 0010 5776 2000 0010 – Bank Spółdzielczy w Sochaczewie Ważne: wpłacając kwotę za sponsorowanie meczu lub miejsce na stadionie na sezon 2018/19 w tytule przelewu należy napisać: „Imię i nazwisko lub pełna nazwa firmy i nr NIP, Sponsor Meczu na KS Bzura Chodaków lub Miejsce na KS Bzura Chodaków – 500 zł”

Wszystkim darczyńcom, sponsorom i ludziom dobrej woli, którym los Klubu leży na sercu już dziś, w imieniu swoim, a także całej społeczności Bzury, bardzo dziękujemy!

Zarząd Bzury Chodaków

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPotrzebny wspólny rytm
Następny artykułŚwięto strażaków