Strona główna Nowa Sucha Droga do miasta

Droga do miasta

751
0
PODZIEL SIĘ

Nie zapadła jeszcze decyzja w sprawie wyboru najkorzystniejszej oferty na przebudowę drogi wojewódzkiej nr 750 na terenie gminy Nowa Sucha i miasta Sochaczew. Na przetarg ogłoszony przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie wpłynęły trzy oferty.

Zgłosiły się firmy z Pruszkowa, Mińska Mazowieckiego i Warszawy. Otwarcia ofert dokonano w połowie maja.

Decyzja odnośnie wyboru wykonawcy ma zapaść w najbliższych dniach. Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie przeznacza na tę inwestycję w sumie 1 885 029 złotych brutto. Firma Drogomex z Pruszkowa zaoferowała się wykonać tę przebudowę – obu odcinków drogowych w gminie i w mieście za 1 199 785  złotych brutto. Pozostałe dwie firmy zażyczyły sobie od  około 3,3 do 3,4 mln złotych brutto. Tak więc tylko jedna firma spełnia warunki cenowe i zapewne to ona będzie wykonawcą drogi na terenie gminy Nowa Sucha i w Sochaczewie.

Nie będzie natomiast wyremontowanego przepustu na drodze wojewódzkiej nr 736 w Zakrzewie. Do przetargu nie przystąpiła żadna firma i został on unieważniony. Powtórzony zostanie w późniejszym czasie – być może jesienią.

BN