Bruksela na haju

Niejaki Guy Ferhofstadt oraz Donald Tusk znów zaatakowali Polskę, twierdząc, że Jarosław Kaczyński jest na utrzymaniu Rosji. Nie wiem, skąd panowie Guy i Donald mają takie informacje, ale poważnie obawiam się o ich stan psychiczny. Broń Boże nie twierdzę, że są obłąkani, ale mam wrażenie, że mają poważne problemy z percepcją.

Oto bowiem Verhofstadt bierze kasę z Gazpromu i wcale mu to nie przeszkadza, Tusk zaś oddał najważniejsze śledztwo (mam na myśli smoleńskie), jakie Polska powinna sama przeprowadzić, w ręce Putina i żadnemu nawet powieka nie zadrżała. Obaj po cichu wspierają budowę drugiej nitki Nordstream II, który dla Polski oznacza prawdziwą katastrofę. I jeszcze mają tupet, aby nazywać innych sługami Kremla.

Nie wiem, co oni tam w Brukseli przyjmują, ale nie działa to najlepiej na mózg. Europa ma problemy, jak dwa Mount Everesty postawione na sobie, a chłopcy bawią się w szukanie dziury w państwach, które starają się prowadzić politykę zdrowego rozsądku.

Szczęśliwie narody Europy zaczynają się chyba budzić, bo przestają już radośnie wspierać poczynania imigracyjne i inne lewackie pomysły typu związki partnerskie i temu podobne. Niemcy wyrażają sprzeciw wobec polityki swej kanclerz, a w innych krajach coraz głośniej słychać poparcie dla prawicowych ugrupowań.

Mam nadzieję, że to wszystko nie za późno, ponieważ w wielu krajach Europy muzułmanie już w sposób demokratyczny mogą przejąć władzę.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz