Strona główna Kultura Ależ to będzie noc!

Ależ to będzie noc!

1185
0
PODZIEL SIĘ

Przed nami kolejna odsłona Teresińskiej Nocy Czerwcowej. Już w najbliższą sobotę 23 czerwca na placu rekreacyjnym przy al. XX-lecia 5a odbędzie się największa plenerowa impreza w gminie Teresin.

Jak co roku, organizatorzy z Teresińskiego Ośrodka Kultury przygotowali dla wszystkich uczestników mnóstwo atrakcji. Występy na scenie rozpoczną się już od godz. 14.15 od prezentacji programów artystycznych uczniów z gminnych szkół. Na godz. 15.00 zaplanowano Pogotowie Artystyczne, które przedstawi program dla najmłodszych „Bajkowa Skrzynia”.

Pierwszą z gwiazd, które tego dnia rozbłysną na teresińskiej estradzie, będzie Maja & Dandysi. Przypomnijmy, wychowanka Teresińskiego Ośrodka Kultury – Maja Kapłon, to laureatka 8. edycji The Voice of Poland. Z pewnością i tym razem usłyszymy przepiękną „Plażę nad Wisłą”.

O godz. 18.30 z koncertem wystąpi Krzysztof Krawczyk, a tuż po nim (ok. 20.00) kolejna gwiazda wieczoru – Stachursky z zespołem. Zabawę kontynuować będzie zespół Exell, który zagra tu od godz. 22.00.

Wiele będzie działo się też wokół sceny. Po raz trzeci rywalizować będą sołectwa o tytuł mistrzów gminy w przeciąganiu liny. Tradycyjnie na publiczność czekać będą konkursy z nagrodami, grochówka wójta, zawody sprawnościowe, wesołe miasteczko, stoiska gastronomiczne i wiele innych atrakcji. Wstęp wolny.

odol

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZgłoś swoją inwestycję
Następny artykułBrak wody nad wodą