Strona główna Sochaczew miasto ABBA na dechach nad Bzurą

ABBA na dechach nad Bzurą

1565
0
PODZIEL SIĘ

Coraz bliżej do IV Święta Bzury. Impreza odbędzie się 26 sierpnia. Organizowana jest przez Express Sochaczewski oraz Miasto Sochaczew. W tym roku organizatorzy planują wielką potańcówkę nad Bzurą przy przebojach Abby i innych znanych hitach.

Celem świętowania nad Bzurą jest przybliżenie mieszkańcom miasta i powiatu naszej rzeki jako miejsca wypoczynku i rekreacji.

Jak w poprzednich latach, atrakcji będzie wiele. Planowanych jest wiele wydarzeń o charakterze sportowym jak i rekreacyjnym. Nie zabraknie również występów artystycznych. Będą też liczne konkursy z nagrodami.

Na sportowo

Jak co roku świętowanie rozpocznie się od wielu atrakcji o charakterze sportowym. Już o godzinie 7:00 rozpoczną się zawody wędkarskie pod patronatem koła PZW Sochaczew. W międzyczasie odbędzie się Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar IV Święta Bzury MOSiR oraz pokaz wiązania węzłów żeglarskich.

Tradycyjnie zapowiadane są rodzinne zawody kajakowe, które cieszą się dużą popularnością. Około godziny 14:00 nastąpi oficjalne otwarcie IV Święta Bzury oraz wręczenie pucharów wędkarzom, i siatkarzom.

Jednak to nie koniec sportowych emocji. Na zainteresowanych czekają jeszcze atrakcje przygotowane przez FC Dragon w tym przerzucanie opony na czas oraz siłowanie na rękę.

Dla każdego coś miłego

 Pokazom towarzyszyć będzie finał konkursu na wiersz o rzece Bzurze, organizowany przez naszą redakcję. Po raz trzeci w „Mikrofonie dla wszystkich”, czyli w konkursie karaoke, można będzie dać pokaz swoich umiejętności wokalnych i zdobyć „Złoty Mikrofon”.

Jak co roku około godziny 18.00, na głównej scenie zawita gwiazda wieczoru, którą w tym roku będzie jeden z najlepszych rodzimych wykonawców  piosenek Abby – ABBA COVER Tribute Live Band. Od tego momentu zacznie się potańcówka „na dechach”, której muzyczną oprawę zapewni także  zespół „Exell”.

To tylko część atrakcji, o kolejnych będziemy informować na bieżąco.

AS

Organizatorzy: Miasto Sochaczew, Express Sochaczewski,

Współorganizatorzy: Polski Związek Wędkarski Koło Sochaczew-Miasto, Sochaczewskie Centrum Kultury, MOSiR Sochaczew, FC Dragon, WOPR Sochaczew, ZHP Hufiec Sochaczew

Patronat honorowy: Burmistrz Sochaczewa