Strona główna Sport Wrócili z medalami

Wrócili z medalami

71
0

Rewelacyjnie spisali się zapaśnicy LKS Mazowsze Teresin podczas rozegranych we Włodawie Mistrzostw Polski Juniorów w zapasach w stylu wolnym.

Na tamtejszych matach indywidualnie wywalczyli cztery medale, w tym złoto, srebro i dwa krążki koloru brązowego.

Mistrzem Polski w kategorii wagowej 70kg został Kamil Banaszek. Adrian Wagner w kategorii wagowej 57 kg stanął na drugim stopniu podium. Z kolei trzecie miejsca zajęli – Bartosz Staniaszek w kategorii wagowej 125 kg oraz Hubert Antolak w kategorii wagowej 84kg. Bardzo niewiele do medalu zabrakło Marcinowi Kluczkowi (kat. wag. 61kg) i Mateuszowi Selerskiemu (kat. wag. 74kg), którzy zostali ostateczne sklasyfikowani na piątych pozycjach.

Znakomite wyniki teresińskich zapaśników zaowocowały ponadto złotym medalem Mistrzostw Polski w klasyfikacji drużynowej. Podkreślić należy, że to już siódmy rok z rzędu, gdy zapaśnicy LKS Mazowsze wygrywają klubowo. Brawo!