Strona główna Sport Zwycięstwo i porażka

Zwycięstwo i porażka

80
0

PIŁKA NOŻNA Warszawska Klasa A, grupa IV

Tym razem więcej powodów do zadowolenia mieli piłkarze i kibice Promyka Nowa Sucha. Nasz zespół wygrał 4:1 z Wrzosem Międzyborów. Pierwsza połowa była wyrównana. W drugiej gospodarze byli lepsi, chociaż po strzeleniu trzeciego gola kilka minut przespali i rywale stworzyli sobie wtedy kilka okazji, z których mogli zmienić wynik.

Warto wspomnieć, że w drużynie Promyka z konieczności zagrało czterech juniorów młodszych. Niestety niebiesko-żółtych w tym sezonie nękają kontuzje. Spisali się oni dobrze, a jeden z nich, Aleksander Psiuk zdobył nawet gola.

Nasza druga drużyna – Piast Feliksów przegrał na swoim boisku z Zaborowianką 0:1.

Promyk Nowa Sucha – Wrzos Międzyborów  4:1 (2:1)

gole: Sylwester Płacheta, Aleksander Psiuk, Łukasz Pacholski, Marcin Jaworski

skład: Bartłomiej Dragański – Kamil Kościug (62′ Jakub Felczyński), Marcin Jaworski, Marek Simiński, Maciej Nowicki, Łukasz Pacholski (65′ Damian Kaczor), Tomasz Jurczak (79′ Mariusz Mikulski), Dawid Stypuła, Sylwester Płacheta, Łukasz Piórkowski i Piotr Kamiński (15′ Aleksander Psiuk)

Piast Feliksów – Zaborowianka Zaborów  0:1 (0:0)