Strona główna Sport Zadyszka na koniec rundy

Zadyszka na koniec rundy

190
0

PIŁKA NOŻNA Płocka Liga Okręgowa Sporo pozytywnych przeżyć swoim kibicom w tym sezonie dostarczyli piłkarze Unii Iłów. Podopieczni Tomasza Trafalskiego dzielnie walczyli o awans prawie do końca rozgrywek. Passa dziewięciu zwycięstw niestety została przerwana i sen o awansie pozostanie nadal snem.

Na mecz do Zrywu Bielsk nasza ekipa pojechała trochę osłabiona. Dało się to zauważyć na boisku. Gospodarze szybko wykorzystali okazję i od piątej minuty prowadzili 1:0. Do przerwy więcej goli nie padło.

Po zmianie stron Unici wyrównali za sprawą młodzieżowca Adama Zająca. Radość trwała zaledwie dziesięć minut. Goście co prawda starali się doprowadzić choćby do remisu. Sztuka się nie udała. Zabrakło sił. W ostatnich minutach spotkania piłkarze Zrywu jeszcze dwukrotnie pokonali bramkarza Mateusza Traczyka i z murawy schodzili z tarczą.

Unia straciła co prawda szansę na awans i prawdopodobnie zakończy rozgrywki na drugim miejscu. Nie pamiętam, czy najlepszym w historii klubu, ale na pewno w ostatnich latach.

Zryw Bielsk – Unia Iłów  4:1 (1:0)

gol: Adam Zając

skład: Mateusz Traczyk – Marcin Rząp (80′ Daniel Basiński), Łukasz Świątek, Damian Świątek, Mateusz Janicki, Mariusz Kunikowski (75′ Alan Karasek), Adam Zając, Tomasz Trafalski, Mateusz Struzik, Damian Karasek, Hubert Krasoń