Strona główna Powiat Zmierz się w konkursie literackim

Zmierz się w konkursie literackim

597
0
PODZIEL SIĘ
Do udziału w powiatowym konkursie literackim „Poradnia – Pomoc? Opieka? A może Nauka?” zaprasza Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Sochaczewie. Uczestnicy mają za zadanie napisać wiersz na temat związany z Poradnią.
Celem konkursu jest zachęcenie utalentowanych dzieci, młodzieży do pisania i prezentowania własnej twórczości literackiej, jak również rozwijanie wrażliwości i wyobraźni młodych autorów, a także popularyzowanie ich twórczości, a także integracja z osobami niepełnosprawnymi – brak rywalizacji. Przedsięwzięcie skierowane jest do uczniów szkół podstawowych z klas IV-VII oraz uczniów szkół gimnazjalnych z terenu powiatu sochaczewskiego. Patronat Honorowy nad konkursem objęła Jolanta Gonta, starosta sochaczewski.
Prace konkursowe należy składać osobiście lub listownie do sekretariatu sochaczewskiej poradni. Prace powinny być dodatkowo opatrzone dopiskiem „Powiatowy konkurs literacki”.
Termin dostarczenia prac upływa 25 maja 2018 r.
Laureatów poznamy kilka dni później, a uroczyste wręczenie nagród zaplanowane jest na 4 czerwca w siedzibie Starostwa Powiatowego w Sochaczewie. Szczegóły konkursu i jego regulamin dostępny jest na stronie internetowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sochaczewie – www.ppp.powiatsochaczew.pl w zakładce Powiatowy Konkurs Literacki. Zapraszamy do udziału!
Starostwo Powiatowe
w Sochaczewie
fot. Pixabay
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOznakują drogi i wsie
Następny artykułNagroda za film