Strona główna Mazowsze Zmiany w organizacji ruchu pociągów na linii Warszawa – Łowicz Główny

Zmiany w organizacji ruchu pociągów na linii Warszawa – Łowicz Główny

949
0
PODZIEL SIĘ

W związku z modernizacją posterunku Warszawa Włochy od dnia 21.05.2018 trwać będą na węźle warszawskim utrudnienia w ruchu pociągów.

Od dnia 06.05.2018 działa Regionalny Zespół Zarządzania Kryzysowego w PKP PLK w celu opracowania tymczasowej awaryjnej organizacji ruchu i minimalizacji opóźnień. Nadal nie ma możliwości przejścia przez posterunek Warszawa Włochy liczby pociągów zaplanowanej od dnia 08.05.2018.

Wprowadzone zostały zmiany w organizacji ruchu pociągów na linii Warszawa – Skierniewice (odcinek Warszawa – Grodzisk Mazowiecki) i Warszawa – Łowicz Główny (odcinek Warszawa – Błonie). Niektóre pociągi na wskazanych odcinkach zostały odwołane, bądź kursują w skróconej relacji. Wprowadzono dodatkowe zatrzymania pociągów PKP IC. Łącznie odwołanych zostaje 7 pociągów w całej relacji, 2 pociągi będą kursować w skróconej relacji, analogicznie do okresu14-18.05.2018.

Zarządzone zostało nadzwyczajne wzajemne honorowanie biletów KM, IC na odcinku Warszawa – Skierniewice i Warszawa – Łowicz Główny.

Szczegółowy wykaz zmian w załączeniu. Zmiany obowiązują w okresie 21-25.05.2018.