Strona główna Powiat Zawodowcy na start

Zawodowcy na start

585
0
PODZIEL SIĘ

Od marca br. w Zespole Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza ruszył projekt unijny „Zawodowcy na start”. Projektem objętych jest 130 uczniów z technikum: ekonomicznego, hotelarstwa, żywienia i usług gastronomicznych, organizacji reklamy. Jednym z celów projektu jest wyposażenie uczniów w kompetencje, umiejętności i kwalifikacje zawodowe (teoretyczne i praktyczne) oczekiwane przez pracodawców.

„Zawodowcy z Iwaszkiewicza” zrealizowali już wiele zaplanowanych w projekcie zadań, w tym: warsztaty: „Budowanie i zarządzanie zespołem – praca zespołowa”, „Zarządzanie czasem i odporność na stres”, „Inteligencja emocjonalna w praktyce” oraz kursy: baristyczny, barmański, obsługi kasy fiskalnej, grafiki komputerowej, „Księgowość małej firmy”, „Zastosowanie Excela w finansach małej firmy”, szkolenie w ramach Akademii Dietetyka i Akademii Zdrowej Żywności w SGGW w Warszawie. W trakcie realizacji są kurs sommelierski i zajęcia z języka angielskiego w biznesie.

Realizacja całego projektu możliwa jest dzięki współpracy Starostwa Powiatowego w Sochaczewie, Unii Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego oraz Dyrekcji Szkoły. Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Projektu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego i finansowany z Funduszy Europejskich.

ZS

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPotrzeby ciągle rosną
Następny artykułHulają tu tylko duchy