Strona główna Sochaczew miasto Trwają zapisy do Turnieju Dzikich Drużyn

Trwają zapisy do Turnieju Dzikich Drużyn

766
0
PODZIEL SIĘ
Przypominamy, że przyjmowane są zgłoszenia do tegorocznego Turnieju Dzikich Drużyn o Puchar Stowarzyszenia Odnowy Sochaczewa „Zamek”.
Osiemnasta edycja jednego z największych tego typu imprez sportowych w Polsce odbędzie się w tym roku w sobotę 26 maja. Zapisy potrwają do 11 maja włącznie, po tym terminie nie będzie już możliwości zgłoszenia drużyny do rozgrywek. Warto się pośpieszyć, bo liczba uczestników jest ograniczona. Wzorem lat ubiegłych turniej rozegrany zostanie na boiskach w Chodakowie.
Głównym organizatorem zawodów jest poseł ziemi sochaczewskiej Maciej Małecki wraz ze Stowarzyszeniem Odnowy Sochaczewa „Zamek”. Współorganizatorami – burmistrz Sochaczewa Piotr Osiecki, starosta Jolanta Gonta, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, KS Bzura Chodaków oraz Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Wspierają ich Szkoła Podstawowa nr 7 w Sochaczewie, Fight Club Dragon i sochaczewski Klub Wolontariuszy.
W tym roku rywalizacja odbędzie się w pięciu kategoriach wiekowych.
Zgłoszenia przyjmowane będą w siedzibie w sekretariacie MOSiR Sochaczew (pływalnia Orka – ul. Olimpijska 3) lub w budynku MOSiR przy ul. Chopina 101. Tam dostępne będą formularze zgłoszeń i zgody rodziców, można też je będzie pobrać ze stron internetowych – maciejmalecki.pl, sochaczew.pl, mosir.sochaczew.pl lub z funpage turnieju na facebook. Szczegółowe informacje o zawodach można uzyskać pod nr tel. 46 46 862 77 59, 46 863 26 20, mail: mosirorka@interia.pl
fot. Pixabay

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDziałania „prędkość”
Następny artykułKronika policyjna