Strona główna Powiat Projekt „Zawodowcy na start” w Iwaszkiewiczu

Projekt „Zawodowcy na start” w Iwaszkiewiczu

612
0
PODZIEL SIĘ
Od marca br. w Zespole Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza ruszył projekt unijny „Zawodowcy na start”. Projektem objętych jest 130 uczniów z technikum: ekonomicznego, hotelarstwa, żywienia i usług gastronomicznych, organizacji reklamy. Jednym z celów projektu jest wyposażenie uczniów w kompetencje, umiejętności i kwalifikacje zawodowe (teoretyczne i praktyczne) oczekiwane przez pracodawców.
„Zawodowcy z Iwaszkiewicza” zrealizowali już wiele zaplanowanych w projekcie zadań, w tym: warsztaty: „Budowanie i zarządzanie zespołem – praca zespołowa”, „Zarządzanie czasem i odporność na stres”, „Inteligencja emocjonalna w praktyce” oraz kursy: baristyczny, barmański, obsługi kasy fiskalnej, grafiki komputerowej, „Księgowość malej firmy”, „Zastosowanie Excela w finansach małej firmy”, szkolenie w ramach Akademii Dietetyka i Akademii Zdrowej Żywności w SGGW w Warszawie. W trakcie realizacji są kurs sommelierski i zajęcia z języka angielskiego w biznesie.
Realizacja całego projektu możliwa jest dzięki współpracy Starostwa Powiatowego w Sochaczewie, Unii Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego oraz Dyrekcji Szkoły. Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Projektu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego i finansowany z Funduszy Europejskich.
ZS
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPatriotyczne obchody
Następny artykułRekordowy rajd majowy