Strona główna Kronika kryminalna Nocą kradł paliwo, ale szybko został zatrzymany

Nocą kradł paliwo, ale szybko został zatrzymany

1414
0
PODZIEL SIĘ

Policjanci z Sochaczewa zatrzymali 21-letniego mieszkańca gminy Młodzieszyn, który ukradł blisko 200 litrów paliwa z ciągnika siodłowego. Zabezpieczono również bańki i pompę, których używał do popełnienia przestępstwa. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W weekendową noc dyżurny sochaczewskiej Policji dostał informację o kradzieży oleju napędowego z ciągnika siodłowego zaparkowanego na jednej ze stacji paliw. Sprawca został spłoszony przez kierowców tam parkujących. Chwilę po zgłoszeniu policjanci byli już na miejscu. Ustalili w jakim kierunku uciekł sprawca i ruszyli za nim w pościg. Mężczyzna krótko po tym został zatrzymany – próbował się ukryć przed mundurowymi w zaroślach.

W pobliżu policjanci odnaleźli też samochód, którym nocny złodziej przyjechał na miejsce. W bagażniku pojazdu były bańki z olejem napędowym oraz pompa do paliwa. 21-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Sprawa jest rozwojowa, bowiem w trakcie wykonywanych czynności okazało się, że nie jest to jego jedyne przewinienie.

Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży paliwa, do której się przyznał. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

sierż, szt. Agnieszka Dzik/AC