Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

847
0
PODZIEL SIĘ

Kara za głupotę

Sochaczew

Na ulicy Młynarskiej w Sochaczewie policjanci zatrzymali 43-letniego mieszkańca gminy Sochaczew, który pod wpływem alkoholu próbował kierować oplem. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Do kontroli drogowej doszło 21 maja.

Skok po paliwo

Bronisławy

We wtorek 22 maja, oficer dyżurny KPP w Sochaczewie został poinformowany o zostali o kradzieży blisko 200 litrów oleju napędowego z jednej z posesji w Bronisławach. Złodzieje ukradli także kilkaset złotych.

Kieszonkowcy w akcji

Sochaczew

Znów dali o sobie znać kieszonkowcy. Tym razem na ulicy Dywizjonu 303 nieznany sprawca ukradł mieszkance Sochaczewa kartę bankomatową a następnie wypłacił gotówkę. Zdarzenie miało miejsce 22 maja.

Natychmiastowa kara

Teresin

Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy mężczyźnie, który przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Do zdarzenia doszło 23 maja w Teresinie.

Znikające tablice

Paprotnia

W środę, 23 maja, policjanci zostali powiadomieni o kradzieży tablic rejestracyjnych z renault zaparkowanego w Paprotni. Do podobnej kradzieży w tej miejscowości doszło cztery dni później. Tym razem złodziej ukradli tablicę rejestracyjną z fiata zaparkowanego na ul. Sochaczewskiej.

Świsnął koło

Sochaczew

W czwartek, 24 maja, nieznany sprawca uszkodził karoserię opla meriva zaparkowanego na ulicy Inżynierskiej. Sprawca zabrał ze sobą również jedno koło.

Wynieśli sedes

Czerwonka Parcel

Policja poszukuje złodziei, którzy 24 maja włamali się do niezamieszkałego domu w Czerwonce-Parcel. Ich łupem padły grzejniki aluminiowe, elementy instalacji centralnego ogrzewania oraz armatura sanitarna. Przy okazji złodziej uszkodzili również drzwi garażowe i powybijał szyby w oknach.

Tragiczne skutki bezmyślności

Marysinek

W piątek, 25 maja, w Marysinku doszło do wypadku drogowego. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że 19-latek kierujący oplem astra, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z corsą kierowaną przez 66-letniego mężczyznę. Do szpitali w Sochaczewie i Żyrardowie zostali przewiezieni pasażerowie astry.

Potracił rowerzystkę

Sochaczew

Na ulicy Traugutta w Sochaczewie kierujący land roverem nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z 54-letnią rowerzystką, która jechała ścieżką rowerową. Kobieta została przewieziona do szpitala. Do zdarzenia doszło 25 maja.

Bez prawka

Paprotnia

W sobotę, 26 maja, 21-letni kierowca fiata seicento doprowadził do kolizji z hondą. Jak się okazało mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał sprawcę wypadku mandatem.

Nie zdążyła wypić

Sochaczew

Obsługa jednego ze sklepów przy ulicy Warszawskiej w Sochaczewie zatrzymała kobietę, która próbowała ukraść alkohol. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał złodziejkę mandatem. Zdarzenie miało miejsce 26 maja.

Głupota kosztuje

Konary

Kierujący kawasaki stracił prawo jazdy po tym, jak w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Zdarzenie miało miejsce 26 maja.

opr. es