Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

878
0
PODZIEL SIĘ

I po prawku

Sochaczew

Sochaczewska drogówka na ulicy Traugutta zatrzymała 60-letnią mieszkankę Sochaczewa, która próbowała jechać matizem mając ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Do kontroli drogowej, w wyniku której kobieta straciła prawo jazdy, doszło 14 maja.

Atak wandala

Sochaczew

Policja poszukuje wandala, który w poniedziałek, 14 maja, uszkodził szybę w renault zaparkowanym na ul. Piłsudskiego.

Wjechał w kuper

Chrzczany

We wtorek, 15 maja, w miejscowości Chrzczany doszło do kolizji drogowej. Jak ustaliła policja kierujący oplem corsa uderzył w tył citroena. Na sprawcę zdarzenia ukarano mandatem.

Skasował i odjechał

Sochaczew

Na ulicy Pokoju w Sochaczewie nieznany sprawca doprowadził do kolizji z zaparkowanym bmw i odjechał z miejsca kolizji. Do zdarzenia doszło 16 maja.

Dzwon na Staszica

Sochaczew

W czwartek, 17 maja, kierująca toyotą corollą na ulicy Staszica doprowadziła do kolizji z peugeotem. Sprawczyni zdarzenia została ukarana przez przybyły na miejsce zdarzenia patrol policji mandatem.

Z fiata do aresztu

Kozłów Szlachecki

Policjanci zatrzymali w Kozłowie Szlacheckim do kontroli drogowej kierującego fiatem cinquecento. Okazało się, że kierowca ma blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Teraz będzie odpowiadał za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Do kontroli doszło 17 maja.

Znikający laptop

Teresin

Nieznani sprawcy włamali się do jednego z garaży na terenie Teresina. Łupem złodziei padł laptop, telefon i wiertarka udarowa. Do kradzieży doszło 18 maja.

Kolekcjonerzy w akcji

Nowa Piasecznica

Znów dali o sobie znać złodziej tablic rejestracyjnych. Tym razem ukradli dwie tablice rejestracyjne z opla corsa zaparkowanego w Nowej Piasecznicy. Do zdarzenia doszło 18 maja. Podobna kradzież miała miejsce dwa dni później w Sochaczewie, gdzie złodziej ukradli tablice z zaparkowanej na ulicy Sienkiewicza toyoty avensis.

Wyssał paliwo

Sochaczew

Nieznany sprawca wyrwał korek wlewu paliwa w ciężarowym mercedesie zaparkowanym na ulicy Przylasek w Sochaczewie i ukradł około 40 litrów oleju napędowego. Do opróżnienia zbiornika z paliwa doszło 19 maja.

Ukradli szafę

Sianno

Nieznani sprawcy włamali się do jednego z budynków w miejscowości Sianno. Ich łupem padła znajdująca się w mieszkaniu szafa. Do wyniesienie mebla doszło 19 maja.

Skutki brawury

Mlodzieszynek

W niedzielę, 20 maja, 27-letni kierowca seata nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i doprowadził do zderzenia z mercedesem. Do zdarzenia doszło w Młodzieszynku.

opr. atu