Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

452
0
PODZIEL SIĘ

Bez prawka

Żuków

Patrol sochaczewskiej drogówki zatrzymał w Żukowie 50-letniego mieszkańca Sochaczewa, który kierował fiatem seicento mając zakaz prowadzenia pojazdów. Do kontroli drogowej doszło 23 kwietnia.

Skasował i uciekł

Andrzejów Duranowski

Policja poszukuje kierowcy, który doprowadził do zderzenia fordem fiestą zaparkowanym w Andrzejowie Duranowskim a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło 23 kwietnia.

Szarża cyklisty

Witoldów

We wtorek, 24 kwietnia w miejscowości Witoldów rowerzysta próbował staranować ciągnik rolniczy. Podczas badań okazało się, że cyklista miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Mandat za stłuczkę

Sochaczew

Na ulicy Reymonta w Sochaczewie kierująca oplem astrą doprowadziła do kolizji z audi A4. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał sprawczynię kolizji mandatem. Do stłuczki doszło 24 kwietnia. na ul. Reymonta.

Dalej nie pojechał

Kożuszki Parcel

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego subaru. Ze względu na zły stan techniczny pojazdu kierowca stracił dowód rejestracyjny. Kontrola miała miejsce 25 kwietnia w Kożuszkach Parceli.

Slalomem przez wieś

Nowa Sucha

W środę, 25 kwietnia, w Nowej Suchej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę. Okazało się, że mężczyzna ma ponad promil alkoholu w organizmie. Został ukarany mandatem karnym.

Samobieżny ciągnik

Zakrzew

Do niegroźnego wypadku doszło 26 kwietnia w Zakrzewie, gdzie ciągnik rolniczy zderzył się z samochodem osobowym. Z ustaleń policji wynika, że ciągnik stoczył się i uderzył w zaparkowanego volkswagena.

Pójdzie siedzieć

Sochaczew

Sochaczewscy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Poszukiwany 48-latek wpadł w ręce funkcjonariuszy na ul. Wyszyńskiego. Zdarzenie miało miejsce 26 kwietnia.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGoście ze Starostwa
Następny artykułKonkurs fotograficzny