Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

800
0
PODZIEL SIĘ

Złapali złodziejkę

Sochaczew

Obsługa jednego ze sklepów przy Al. 600-lecia zatrzymała złodziejkę. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał kobietę mandatem. Do zdarzenia doszło 7 maja.

Ciężka stopa

Karłowo

Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy należące do 36-letniego mężczyzny, który kierując samochodem, przekroczył dozwoloną prędkość o 50 km/h. Do zdarzenia doszło 7 maja w Karłowie.

Dzwon na Chodakowskiej

Sochaczew

W Sochaczewie na ulicy Chodakowskiej kierująca fiatem nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i doprowadziła do kolizji ze smartem. Kolizja miała miejsce 8 maja.

Bez prawka

Sochaczew

We wtorek, 8 maja, policjanci na ulicy Gen. Bortnowskiego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego mitsubishi. Okazało, że kierowca nie posiada uprawnień do kierowania, w związku z czym został ukarany mandatem.

Złomem przez Olimpijską

Sochaczew

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od hyundaia z uwagi na stan techniczny, w jakim się znajduje auto. Do zdarzenia doszło 10 maja na Olimpijskiej.

Wandal w akcji

Sochaczew

Policja poszukuje wandala, który na ulicy Senatorskiej w Sochaczewie uszkodził błotnik zaparkowanej toyoty avensis. Do zdarzenia doszło 11 maja.

Skasował passata

Seroki Wieś

W piątek, 11 maja, w miejscowości Seroki Wieś 71-letni kierujący mitsubishi zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z volkswagenem passatem. W wyniku zdarzenia do szpitala zostali przewiezieni obydwaj kierowcy i pasażer passata.

Znaleźli bombę

Granice

W sobotę, 12 maja, policjanci zostali powiadomieni o znalezieniu niewybuchu z II Wojny Światowej w miejscowości Granice. Mundurowi powiadomili jednostkę wojskową i zabezpieczyli teren do czasu przybycia żołnierzy.

Wina i kara

PAPOROTNIA Podczas kontroli drogowej w Paprotni policjanci zatrzymali 34-letniego kierowcę volkswagena, u którego badania wykazały prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Jak tego było mało, mężczyzna posiadał również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Kierowca trafił do policyjnego aresztu. Do kontroli drogowej doszło 12 maja.

Głupota kosztuje

Sochaczew

W niedzielę, 13 maja, pijany 53-letni kierowca mitsubishi na ulicy Łowickiej w Sochaczewie doprowadził do zderzenia z volkswagenem passatem kierowanym przez 25- latkę. Kobieta została przewieziona do szpitala, a 53-latek trafił do policyjnego aresztu. Tego samego dnia policjanci z Teresina zatrzymali mężczyznę, który mając blisko 3 promile alkoholu, próbował kierować motorowerem. Przy okazji wyszło na jaw, że ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Mężczyznę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie.

opr. es