Strona główna Młodzieszyn Jubileusz pożycia małżeńskiego

Jubileusz pożycia małżeńskiego

889
0
PODZIEL SIĘ

Diamentowe Gody – to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół, to ponad 60 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego.

Prawdziwe zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe trudności, by po latach zyskać wzajemne zrozumienie, tolerancję i szacunek.

Dwie pary małżeńskie z gminy Młodzieszyn otrzymały odznaczenia za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Na uroczystość wręczenia, która odbyła się we wtorek 8 maja 2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie, przybyła jedna para: Tadeusz i Irena Błaszczyk z Rokiciny z rodziną.

Druga para małżeńska Cyprian i Zenobia Osieccy z Juliopola ze względu na stan zdrowia zostali odznaczeni w domu.

Monika Pietrzyk – Wójt Gminy z Joanną Zimniak – Przewodniczącą Rady Gminy złożyły dostojnym jubilatom gratulacje za tak pięknie dotrzymane zobowiązania, oraz życzyły zdrowia, szczęścia, pomyślności i jeszcze wielu lat życia spędzonych razem.

Następnie wójt dokonała uroczystego aktu dekoracji. Jubilatom wręczono odznaczenia, listy gratulacyjne, kwiaty i słodkości. Podniosłą chwilę uczczono symboliczną lampką szampana oraz odśpiewano tradycyjne „sto lat”. Oficjalna część uroczystości zakończyła się wspólnym, grupowym zdjęciem.

Życzymy Szanownym Jubilatom trwania w tej pięknej miłości i wyrażamy głęboki szacunek za pokonanie trudów, jakie życie przynosi każdej rodzinie.

UG Młodzieszyn

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKronika kryminalna
Następny artykułPatron byłby dumny