Strona główna Kronika kryminalna Dwa groźne wypadki na sochaczewskich drogach.

Dwa groźne wypadki na sochaczewskich drogach.

819
0
PODZIEL SIĘ

W weekend doszło do dwóch bardzo groźnych wypadków drogowych. Apelujemy do wszystkich o zachowanie szczególnej ostrożności.

Do pierwszego zdarzenia doszło w sobotę w Żukowie. Policjanci pracujący na miejscu wstępnie ustalili, że 21 – letni kursant kierujący pojazdem do nauki jazdy, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i na skrzyżowaniu doprowadził do zderzenia z lexusem.

W wyniku tego zdarzenia kierowca i instruktor zostali przewiezieni do szpitala w Sochaczewie. Autem podróżowała pasażerka, która również była kursantem. 32 – latka w ciężkim stanie została zabrana przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Warszawie, gdzie zmarła.

Do drugiego wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę w Chrzczanach. Wstępnie ustalono, że w wyniku zderzenia z Renault Clio, kierowca Audi zjechał do rowu i uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia trzy osoby zostały przewiezione do szpitali. Dwóch pasażerów odniosło najpoważniejsze obrażenia – jeden z nich został zabrany przez LPR do szpitala w Warszawie.

Policjanci będą teraz ustalali przyczyny i okoliczności tych zdarzeń. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

KPP Policja

fot. KPP Policja

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPrzyjedzie minister
Następny artykułKoncert dla Wiktora