Strona główna Kampinos Zbiórka popiołu

Zbiórka popiołu

763
0
PODZIEL SIĘ
Urząd Gminy Kampinos organizuję odbiór popiołu z palenisk domowych bezpośrednio od mieszkańców. Co musisz zrobić? Gromadź popiół selektywnie – nie mieszaj popiołu z innymi odpadami, zapakuj popiół w wytrzymałe worki – np. po węglu, nawozach lub na gruz, nie wypełniaj worka po brzegi popiołem – jeśli uniesiesz worek 1,5 metra nad ziemię, to my też, wystaw worki z popiołem przed bramę – na teren posesji nie wchodzimy, zadzwoń do UG w Kampinosie pod numer tel. 22 725 00 40 wew. 228 i zgłoś chęć oddania popiołu – inaczej do Ciebie nie przyjedziemy.      
Planowany odbiór popiołu planowany jest w dniach 16 i 17   kwietnia 2018 r.
W poniedziałek 16 kwietnia (od godziny 8.00) odbiór z miejscowości: Budki Żelazowskie, Grabnik, Kirsztajnów, Łazy, Łazy Leśne, Pasikonie, Pindal, Prusy, Rzęszyce, Skarbikowo, Strojec, Strzyżew, Szczytno, Wola Pasikońska, Stare Gnatowice, Zawady, Kwiatkówek, Kampinos ul. Niepokalanowska.
We wtorek 17 kwietnia (od godziny 8.00) odbiór z miejscowości: Wiejca, Kampinos A, Kampinos, Podkampinos, Komorów, Koszówka, Granica, Józefów.
W przypadku niewystawienia worków z popiołem w wyznaczonym terminie, właściciele nieruchomości obowiązani są do dostarczenia ich we własnym zakresie do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych lub mogą je wystawić przy następnej zbiórce. W przypadku złych warunków atmosferycznych, planowany odbiór popiołu może zostać przesunięty o kilka dni. Prosimy o niezabieranie worków.
Zgłoszenia przyjmujemy do 13 kwietnia do godziny 14.00 pod numerem tel. 22 725 00 40 wew. 228
Pamiętaj! Nie odbieramy śmieci!  
UG Kampinos