Strona główna Rybno Spotkania z Jackiem Sasinem

Spotkania z Jackiem Sasinem

857
0
PODZIEL SIĘ
Na zaproszenie posła Macieja Małeckiego w niedzielę 22 kwietnia w naszym powiecie będzie gościł minister Jacek Sasin, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów.
Spotkania z ministrem Jackiem Sasinem odbędą się w niedzielę 22 kwietnia o 16.00 w Nowej Suchej (Gminny Ośrodek Kultury, Nowa Sucha 50A) oraz o 18.00 w Rybnie (remiza OSP Rybno, ul. Długa 2).
Wizyta ministra Jacka Sasina odbędzie się w ramach spotkań parlamentarzystów PiS z Polakami. Po sobotniej konwencji Prawo i Sprawiedliwość zaczęło wielką drogę po Polsce i wielką rozmowę z Polakami.
– Spotykamy się z naszymi wyborcami, ale też z tymi, którzy będą chcieli z nami rozmawiać na temat dzisiejszej sytuacji, na temat naszych propozycji przedstawionych podczas konwencji – powiedział poseł Maciej Małecki, który w ramach tej samej akcji w niedzielę 15 kwietnia spotkał się z mieszkańcami Środy Wielkopolskiej.
W sobotę 14 kwietnia podczas warszawskiej konwencji PiS premier Mateusz Morawiecki przedstawił kolejne, nowe propozycje programowe. Wśród nich są m.in. wyprawka szkolna w wysokości 300 złotych na każde uczące się dziecko poniżej 18 roku życia, obniżka podatku CIT z 15 do 9 procent dla małych i średnich przedsiębiorców, czyli do poziomu najniższego w Europie, obniżenie składek ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców i utworzenie Funduszu
Drogowego w wysokości 5 mld zł, który pozwoli na budowę i remonty kilku tysięcy kilometrów dróg gminnych, miejskich i powiatowych.
ŁG