Strona główna Praca Sochaczewskie Targi Pracy

Sochaczewskie Targi Pracy

1697
0
PODZIEL SIĘ

Osoby bezrobotne, planujące zmienić miejsce zatrudnienia i pracodawcy spotkali się na Targach Pracy organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie. Wydarzenie odbyło się w czwartek, 19 kwietnia w godz. 10.00 – 13.00 w sali balowej Hotelu „Chopin”.

Ideą Targów jest możliwość osobistego kontaktu pracodawców z osobami poszukującymi zatrudnienia oraz zapoznania się z sytuacją na lokalnym rynku pracy.To propozycja dla osób bezrobotnych, ale także dla młodych ludzi kończących naukę i chcących przekonać się, jak wygląda rynek pracy oraz jakie wykształcenie gwarantuje znalezienie zatrudnienia. Pracodawcy natomiast mogą promować swoje firmy. Na tegorocznych Targach swoje stoiska wystawiło 33 przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji rynku pracy.

Targi otworzył wicestarosta sochaczewski Tadeusz Głuchowski, który w swoim krótkim wystąpieniu powitał wszystkich zebranych, życząc owocnych spotkań z pracodawcami. Podkreślił także i docenił zaangażowanie Powiatowego Urzędu Pracy w aktywne formy zatrudnienia.Targi niezmienne od lat cieszą się dużą popularnością, tegoroczne odwiedziło kilkaset osób.Prezentujące się firmy przedstawiały wiele ofert na różnorodne stanowiska. Wśród nichznalazły się etaty branży handlowej, usługowej, gastronomicznej, informatycznej, budowlanej, finansowej czy kosmetycznej. Były też oferty dla nauczycieli i opiekunów dla dzieci czy osób starszych i chorych.

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAmelka nagrodzona
Następny artykułCoś dla malucha